Uriage

  (128)
Uriage
Uriage. Ochranná síla termální vody z francouzských Alp.

Přírodní a unikátní termální voda

Pro všechny typy pokožky bez rozdílu věku společnost Uriage již od roku 1992 na mezinárodním trhu připravuje produkty, které viditelně zklidňují, hydratují a posilují dokonce i tu nejcitlivější pokožku. Termální voda Uriage se rodí již více než 2000 let v srdci francouzských Alp a 75 let protéká jejich geologickým podložím. V rytmu ročních období je obohacována o minerály a stopové prvky.

Poznejte i vy její blahodárné účinky.

Během své cesty získává unikátní vlastnosti

  • Ochranná voda a hydratační voda obnovuje fyzikální kožní bariéru, redukuje adhezi bakterií ke kůži, jejich virulenci a reguluje imunitní bariéru.
  • Jako izotonická voda odpovídající svým složením fyziologickému séru, působí v dokonalé harmonii s kožními buňkami.
  • Je filtrována přírodou, zůstává čirá a uchovává si všechny své benefity.

Ikonické produkty

Dopřejte pleti vláhu z průzračného srdce francouzských Alp

Termální voda Uriage s unikátním složením minerálních látek a stopových prvků zlepšuje hydrataci pokožky o 32 % již jednu hodinu po aplikaci. Zklidňuje citlivou a reaktivní pokožku a vytváří bariéru proti alergenům a bakteriím.

Termální voda Uriage

Uriage EAU Thermale ve spreji osvěží pleť během horkých dnů, fixuje make-up, je vhodná ke zklidnění pokožky po holení, depilaci či soláriu. Je vhodná pro všechny typy pleti i pro nejcitlivější pokožku dětí a kojenců.

Výsledek

  • vysoký obsah vápníku a hořčíku zklidňuje citlivou pokožku
  • vysoký obsah minerálů pomáhá chránit kožní bariéru
  • díky unikátnímu složení jemně regenruje pokožku

Produktové řady

EAU Thermale

Uriage Hyséac

Uriage Hyséac

Uriage Xémose

Uriage Xémose

Uriage Bariéderm

Uriage Bariéderm

Uriage age lift.

Uriage Age Protect

Uriage Bariésun

Uriage Bariésun

Uriage Dermatologické přípravky

Uriage DS Hair

Uriage Bébé

Uriage Bébé

Seřadit podle

Uriage lázně

Již více než 200 let využívají Termální lázně Uriage mimořádných účinků své termální vody při léčbě kožních onemocnění, ORL, revma a k rehabilitaci po léčbě rakoviny.

Tato dokonale uzpůsobená léčba obnovuje klientům lázní jejich celkovou pohodu. Termální lázně se staly v průběhu let, díky své léčbě a benefitům svého pramene, světově uznávanou, originální institucí. Více než 4 500 klientů ročně přijíždí do Uriage les Baines za unikátní léčbou a relaxační atmosférou.

Naše voda výrazně zlepšuje kvalitu života. Vyplývá to z výzkumu, v němž 83 % pacientů potvrdilo částečné nebo úplnné vymizení symptomů onemocnění po lázeňské léčbě.