Uriage DS Hair Kerato-Reducing Shampoo šampon na podrážděnou pokožku 150 ml

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

379

O produktu

Hypoalergenní šampon s termální vodu z francouzských Alp je vhodný k ošetření vlasové pokožky, šíje a čela s projevy lupénky a seboroické dermatidiy. Použijte jej při svědění vlasové pokožky a závažných problémech s lupy a šupinkami. Jemně čistí, odstraňuje lupy, účinně působí proti podráždění a zarudnutí vlasové pokožky. Omezuje maštění vlasů a tím zabraňuje opětovnému výskytu potíží.

Kombinace aktivních látek pirocton olaminu a laktátu zinku pomáhá bojovat s přebytkem kvasinek Malassezia, které podporují tvorbu lupů. Kyselina salicylová zbavuje pokožku šupin. Složení s exkluzivním patentovaným komplexem TLR2-Regul, termální vodou Uriage a extraktem z protěže pokožku hlavy zklidňuje a chrání. Šampon je hypoalergení – neobsahuje mýdlo a je jemně parfémován. Při mytí vytváří jemnou krémovou pěnu, která se snadno oplachuje.

Výsledek:

  • lupy a šupiny jsou odstraněny
  • pokožka hlavy je čistá a bez pocitu svědění
  • ultrajemná textura dodává vlasům pružnost, krásu a lesk

Složení

TLR2-Regul, termální voda Uriage 10 %, extrakt z protěže alpské, pirocton olamin, laktát zinku, kyselina salicylová 1 %.

Použití

Aplikujte 1x až 2x týdně na mokré vlasy, čelo a krk. Jemnou masáží napěňte, nechte 2-3 minuty působit a poté důkladně opláchněte. Střídavě můžete kombinovat s DS Hair Balancing Shampoo.

Upozornění

Zabraňte styku s očima. Nepoužívejte v době těhotenství, kojení ani u dětí mladších 3 let.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.