Zdravotnické prostředky

Urgo Pero na odolné bradavice 2 ml

Značka: URGO

Účinně a spolehlivě odstraní bradavice z rukou a nohou. S praktickým aplikátorem. Výsledky za 1 týden. Pro dospělé a děti od 4 let.

405

O produktu: Urgo Pero na odolné bradavice 2 ml

50112364

Úvod

Pero na odolné bradavice pomáhá odstranit bradavice pouze z rukou a nohou. Ideální pro domácí použití. Přípravek obsahuje gel TCA-Actives exfoliačním účinkem a leptavou kyselinu. Vhodné pro děti od 4 let a dospělé.

Hlavní vlastnosti:

  • aplikátor s hrotem umožňuje přesnou aplikaci
  • modrá barva gelu umožňuje snadné a přesné určení místa
  • viditelné výsledky již od 1. týdne

Použití

Používejte podle potřeby dle návodu. Aplikujte 1 kapku gelu pouze na bradavici. Nechte gel zaschnout 10-15 minut. Opakujte 2x denně po dobu 4 dní. U dětí s menšími bradavicemi nanášejte jednou denně po dobu 4 dní. Pokud bradavice zcela nezmizí, lze léčbu opakovat po čtyřdenní pauze. Léčbu lze opakovat maximálně 4x. Pokud bradavice nezmizí ani po 4. cyklu léčby, poraďte se s lékařem.


Upozornění

Přípravek nepoužívejte na jiné části těla kromě rukou a nohou a na poškozenou, podrážděnou pokožku. Zamezte styku se zdravou pokožkou. Nepřibližujte přípravek k ústům ani očím. Nepoužívejte na mateřská znaménka, hyperpigmentace, hnědé skvrny, pihy, poranění pokožky způsobená virem molluscum contagiosum (molusky), stařecké" bradavice nebo ploché bradavice. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou ze složek a u dětí do 4 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.