Uriage Bariésun Minerální opalovací krém SPF50+ 100 ml

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Užívejte slunce, ale nezapomínejte na svou pleť. Uriage Bariésun Minerální opalovací krém SPF50+ byl speciálně vyvinut pro potřeby intolerantní a citlivé pokožky. Nemastný krém s minerálními filtry poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA/UVB. Zaručuje vysokou odolnost vůči vnějším vlivům, snadno se nanáší a rychle vstřebává. Aktivní složka Aquaspongines® ve spojení s termální vodou Uriage intenzivně hydratuje Vaši pokožku.

Výsledek:

  • zajišťuje vysokou ochranu před slunečním zářením
  • intenzivně hydratuje pokožku
  • 100% hypoalergenní složení

Složení

Hypoalergenní složení bez chemických filtrů, alkoholu a parfemace. Obsahuje termální vodu Uriage, komplex minerálních filtrů, Aquaspongines, vitamíny C a E. Nezpůsobuje tvorbu komedonů.

Použití

Před pobytem na slunci naneste dostatečné množství krému, abyste pokryli části těla vystavené slunci (např. na obličej a krk je potřeba jedna čajová lžička krému). Snížení tohoto množství podstatně snižuje stupeň ochrany. K udržení ochrany nanášejte krém opakovaně, zvláště při pocení, plavání či osušení ručníkem. Opakovaná aplikace neprodlužuje dobu ochrany.

Upozornění

I když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření, omezte pobyt na slunci na minimum. Přímému slunci nevystavujte kojence ani malé děti. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.