Kosmetika

Uriage Bariésun Minerální tyčinka SPF50+ 8 g

Značka: URIAGE
Produktová řada: Bariésun
5.0
  • Uriage Bariésun Minerální tyčinka SPF50+ chrání nejcitlivější místa pokožky jako jsou nos, uši nebo pigmentové skvrny či jizvy. S minerálními filtry.
419

O produktu: Uriage Bariésun Minerální tyčinka SPF50+ 8 g

50134294

Úvod

Ochrana velmi křehkých a citlivých oblastí pokožky s minerálními filtry. Uriage Bariésun Minerální tyčinka SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečními paprsky. Je určena zejména ke krytí nejcitlivějších míst jako jsou lícní kosti, nos či uši nebo oblastí pokožky, které vyžadují zvýšenou ochranu – pigmentové skvrny či jizvy. Obsahuje přírodní včelí vosk, zvláčňující bambucké máslo a je obohacena vitaminy C a E, které chrání pokožku proti působení volných radikálů.

Vynikající snášenlivost

Obsahuje pouze minerální filtry, které pokožka nevstřebá, a proto je dobře toleruje. Hypoalergenní složení bez parfemace, konzervačních látek či obsahu alkoholu je vhodné i pro křehkou citlivou pleť, která snadno reaguje na běžnou kosmetiku.

Výsledek

  • vyvážená UVB a UVA ochrana se 100% minerálními filtry
  • s vitaminy C a E, které chrání před volnými radikály
  • pro velmi křehké a citlivé oblasti: lícní kosti, nos, uši
  • vhodné na jizvy a pigmentové skvrny
  • vynikající snášenlivost, nekomedogenní
  • fotostabilita a voděodolnost

Složení

Minerální filtry: oxid titaničitý, oxid zinečnatý; bambucké máslo, včelí vosk, ricinový olej, vitaminy C + E.


Použití

Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.