Kosmetika

Uriage Hyséac Čisticí slupovací maska 50 ml

Značka: URIAGE
Produktová řada: Hyséac
  • Uriage Hyséac Čisticí slupovací maska hloubkově čistí pleť, viditelně stahuje póry, absorbuje nadbytečný maz a dlouhodobě zmatňuje. Při pravidelném používání se pleť stává čistší a viditelně zkrásní.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů z produktové řady Uriage Hyséac v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
419

O produktu: Uriage Hyséac Čisticí slupovací maska 50 ml

50121506

Úvod

Rituál v základní péci o pleť pro její dokonalý vzhled. Uriage Hyséac Čisticí slupovací maska je určena pro mastnou pleť se sklonem k akné. Exkluzivní složení založené na inovativních aktivních složkách redukuje nedokonalosti pleti způsobené akné. Hloubkově čistí pleť, viditelně stahuje póry, absorbuje nadbytečný maz a dlouhodobě zmatňuje povrch pleti. Při pravidelném používání se pleť stává čistší a viditelně zkrásní.

Výsledek:

  • viditelně stahuje póry
  • struktura pleti se okamžitě zjemní a projasní
  • při opakovaném používání je plet čistší a viditelně zkrásní

Složení

Kaolin absorbuje nadbytečný kožní maz, uvolňuje zanesené póry; Zinek zmatňuje pleť; Pore refinyl (Lens esculenta) stahuje póry. Ester kyseliny jablečné 5%: keratoregulační účinek Termální voda Uriage 10%: hydratuje a zklidňuje pleť a podporuje kožní bariéru; Konzervant: Chlorphenesin. Nekomedogenní formule.


Použití

Slupovací maska se sloupne jako druhá pokožka. Neoplachujte. Naneste tenkou vrstvu na čistou, suchou plet, vyhnete se očím a linii vlasů. Nechte působit 15 minut do úplného zaschnutí, a pak masku opatrně sloupnete od okraje směrem dovnitř. Používejte pouze 1x týdne.


Upozornění

Nepoužívejte na citlivou nebo podrážděnou pleť.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.