Uriage Roséliane Výživný krém pro citlivou pleť se sklonem k zčervenání 40 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

399 ušetříte 100 Kč

Původní cena 499 Kč, sleva 20%

O produktu

VÝŽIVNÝ KRÉM ROSÉLIANE přináší komplexní a jedinečné řešení v péči o citlivou pleť se sklonem k zčervenání. Díky unikátnímu spojení patentovaných komplexů aktivních látek a Termální vody Uriage obnovuje a posiluje hydrataci kožní bariéry a poskytuje tím ochranu pleti před agresivními vlivy vnějšího prostředí.

VÝŽIVNÝ KRÉM ROSÉLIANE zklidňuje pocit přehřívání a pnutí pleti, viditelně redukuje její zčervenání a působí preventivně proti jeho prohloubení. Ihned po aplikaci dodává citlivé suché pleti komfort a intenzivní celodenní hydrataci. Krém je výborný i jako podklad pro make-up. Obsahuje zelenou perleť, která opticky kryje zčervenání pleti.

Obnova a posílení kožní bariéry
Roséliane krém s vysoce hydratačním účinkem poskytuje díky obsahu Termální vody Uriage pleti okamžitý a dlouhotrvající pocit pohodlí.Patent Cerasterol-2F, napomáhá trvalé obnově kožní bariéry.

Posílení cévních stěn
Extrakty z ženšenu a červených řas posilují stěny cév a působí preventivně proti vzniku trvale popraskaných červených žilek v obličeji.

Posílení imunologické bariéry
Přípravek obsahuje je patent TLR-2 Regul usměrňující imunitní odpověď a nový exkluzivní patent společnosti URIAGE SK5R (z angl. Specific-Kallikrein-5-Regulator), který reguluje aktivitu enzymu Kallikrein 5, zodpovědného za vazodilataci a záněty vedoucí k zčervenání pleti.

Použití:
Nanášejte denně na celý obličej, vyhněte se okolí očí.
 

Balení:
40ml

Zdroj: http://www.labo-uriage.cz/

BeautyBuzz.cz BeautyBuzz.cz -- blog o zdravé kráse a krásném zdraví
Recenze, poradna, zajímavosti.
MUDr. Kateřina Macháčková

"Přečtěte si moji recenzi Uriage Roséliane na blogu BeautyBuzz.cz."  Vaše MUDr. Kateřina Macháčková

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.