Uriage Xémose SOS Přípravek proti svědění pro suchou pokožku 200 ml

Kosmetika

Značka: URIAGE
5.0
Uriage Xémose SOS Přípravek proti svědění pro suchou pokožku je vhodný pro dospělé, děti i kojence. Okamžitě zklidňuje, vyživuje a snižuje intenzitu a frekvenci výskytu suché pokožky.
Akce 2 + 1 Při nákupu 3 produktů značky Uriage řady Xémose v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 02. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
439

O produktu

50123247

Uriage Xémose SOS Přípravek proti svědění pro suchou pokožku je vhodný pro dospělé, děti i kojence. Okamžitě zklidňuje, vyživuje a snižuje intenzitu a frekvenci výskytu suché pokožky. Mimořádně svěží, nemastná vzdušná textura je šetrná k podrážděné pokožce. Snadno se nanáší a velmi rychle vstřebává. Nezanechává lepivý pocit. Přípravek můžete použít na obličej i tělo a díky 360° aplikace není problém ošetřit i těžko dostupné oblasti. Nekomedogenní, neobsahuje parfemaci. Testováno pod dermatologickou kontrolou.

Výsledek:

  • tlumí podráždění a svědivé pocity za méně než 60 sekund
  • mimořádně svěží, nemastná vzdušná textura
  • vyživuje, dlouhodobě chrání

Složení

  • chronoxin – tlumí podráždění a okamžitě zklidňuje
  • komplex TLR2-Regul – podpora kožní bariéry
  • cerastérol 2F – obnovuje kožní bariéru, zklidňuje pokožku
  • termální voda Uriage 10 % – zklidňuje, hydratuje, podporuje kožní bariéru, vyvažuje mikrobiální bariéru
  • bambucké máslo 5 %, olej ze shorey – doplnění lipidů

Použití

Vícepolohový aerosol se snadno aplikuje i na hůře dostupné oblasti těla. Nanášejte tak často, jak potřebujete. Při použití na obličej naneste mlhu nejdříve do dlaní, nestříkejte přímo na obličej a zabraňte styku s očima.

Upozornění

Zabraňte styku s očima. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C / 122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí.

**Klinická studie provedená za dermatologické kontroly, 27 subjektů, samohodnocení.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.