Vanish

Stálici mezi čističi odolných skvrn představuje Vanish. Jeho ikonický sytě růžový obal zná snad každý. Tento odstraňovač skvrn likviduje i zaschlé a odolné nečistoty i mastnotu. Zlepšuje výsledek praní a navrací zašpiněnému oblečení čistotu a svěžest.

Seřadit podle
Odstraňuje čerstvé i zaschlé odolné nečistoty a je šetrný k prádlu.
Odstraňuje čerstvé i zaschlé odolné nečistoty a je šetrný k prádlu.
Odstraňuje zaschlé skvrny od čokolády, kávy, trávy, krve a další.
Aktivně odstraňuje čerstvé i zaschlé odolné skvrny a mastnotu na bílém prádle.
Uvolňuje špínu a nečistoty, a to i při nízkých teplotách.
Odstraňuje skvrny od oleje, červeného vína, make-upu, deodorantu či trávy.
Finish, Vanish SLEVA až 20 % (červen 2023)

Na opravdu odolné nečistoty např. od kari, barevného ovoce, trávy nebo krve budete potřebovat silnější prostředek, abyste dosáhli potřebného výsledku. Zvolte Vanish Oxi Action. Vyberte si z různých možností. Gelový prostředek na odstranění skvrn můžete použít na černé i barevné prádlo. Je šetrný k materiálu a zachovává svěžest a sytost barvy. Oproti tomu varianta v prášku a tekuté prostředky jsou ideální zejména k bělení a odstranění nečistot z bílého prádla.

Jak odstranit zaprané skvrny?

Před použitím navlhčete skvrnu a aplikujte odstraňovač přímo na ni. Ručně zaperte a nechte několik desítek minut působit. Poté můžete přípravek přidat i přímo do bubnu pračky. Práškové, tekuté či gelové odstraňovače fungují i na odolné zaprané skvrny, se kterými si běžný prací prášek neporadí.