Vanish

  (8)

Stálici mezi čističi odolných skvrn představuje Vanish. Jeho ikonický sytě růžový obal zná snad každý. Tento odstraňovač skvrn likviduje i zaschlé a odolné nečistoty i mastnotu. Zlepšuje výsledek praní a navrací zašpiněnému oblečení čistotu a svěžest.

Seřadit podle

    Na opravdu odolné nečistoty např. od kari, barevného ovoce, trávy nebo krve budete potřebovat silnější prostředek, abyste dosáhli potřebného výsledku. Zvolte Vanish Oxi Action. Vyberte si z různých možností. Gelový prostředek na odstranění skvrn můžete použít na černé i barevné prádlo. Je šetrný k materiálu a zachovává svěžest a sytost barvy. Oproti tomu varianta v prášku a tekuté prostředky jsou ideální zejména k bělení a odstranění nečistot z bílého prádla.

    Jak odstranit zaprané skvrny?

    Před použitím navlhčete skvrnu a aplikujte odstraňovač přímo na ni. Ručně zaperte a nechte několik desítek minut působit. Poté můžete přípravek přidat i přímo do bubnu pračky. Práškové, tekuté či gelové odstraňovače fungují i na odolné zaprané skvrny, se kterými si běžný prací prášek neporadí.