Veterinární léčivý přípravek

Vectra 3D spot-on pro psy XS (1,5–4 kg) 3 pipety

Značka: VECTRA

Vectra 3D spot-on pro psy chrání psy před parazity (blechy, klíšťata, komáři, bodalky) po dobu jednoho měsíce a zabraňuje množení blech po dobu dvou měsíců.

719
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: Vectra 3D spot-on pro psy XS (1,5–4 kg) 3 pipety

50141908

Úvod

Vectra 3D spot-on chrání psy před parazity (blechy, klíšťata, komáři, flebotomové a bodalky stájové) po dobu jednoho měsíce a zabraňuje množení blech po dobu dvou měsíců tím, že inhibuje líhnutí vajíček a vývoj dospělců z vajíček nakladených dospělými blechami. Brání pokousání flebotomy, komáry a bodalkami stájovými po dobu jednoho měsíce po aplikaci a má také přetrvávající insekticidní účinek po dobu jednoho měsíce proti komárům a bodalkám stájovým. Přípravek se jednoduše aplikuje na kůži, kde také účinkuje v lipidové vrstvě kůže na vnější parazity. Prodloužená a hladká špička aplikátoru usnadňuje podání přípravku přímo na kůži bez rizika jejího poranění. Vectra 3D spot-on pro psy je velmi šetrná a bezpečná pro psy od 7 týdnů věku a hmotnosti nad 1,5 kg. Síla XS je určena pro psy o váze 1,5–4 kg.

Hlavní vlastnosti:

  • roztok k nakapání na pokožku psů
  • chrání před napadením blechami, klíšťaty, komáry, flebotomy a bodalkami po dobu 1 měsíce
  • zabraňuje líhnutí vajíček a vývoj dospělců blech po dobu 2 měsíců
  • snadná aplikace
  • šetrná a bezpečná

Dávkování

Veterinární léčivý přípravek je určen pouze pro vnější použití, aplikuje se nakapáním na kůži metodou spot-on (na 1-4 místa na kůži v závislosti na hmotnosti psa) nebo metodou line-on (bez ohledu na hmotnost psa po rozhrnutí srsti přípravek aplikujeme pomocí špičky aplikátoru přímo na kůži. Přípravek aplikujeme od kořene ocasu podél celé linie hřbetu až ke kohoutku, dokud aplikátor nebude prázdný.) Je třeba dbát na to, aby se veterinární léčivý přípravek aplikoval na neporušenou (nepoškozenou) kůži psa.


Složení

Jeden ml obsahuje 54 mg Dinotefuranum, 4,84 mg Pyriproxyfenum, a 397 mg Permethrinum.


Upozornění

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Vectra 3D roztok pro nakapání na kůži – spot-on pro psy 1, 5–4 kg

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.