Venira Lipozomální vitamin C 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: VENIRA
Vysoce vstřebatelný vitamin C v lipozomální formě. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidativním stresem. Vhodné i pro děti.
Skladem na e-shopu
655

Cena za 1 kus: 11 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50122958

Dopřejte si vysoce vstřebatelný vitamin C v lipozomální formě. Vitamin C je jeden z nejdůležitějších vitamínů pro náš organismus. Je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Je důležitý pro normální funkci nervového systému a normální psychickou činnost. Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů a chrání buňky před oxidativním stresem (oxidativní stres má vliv na stárnutí, civilizační nemoci, vzhled kůže atd.). Příznivě ovlivňuje energetický metabolismus a podporuje vstřebávání železa. Bez cukru a lepku, vegan.

Proč volit lipozomální aplikaci?

Lipozomální forma vitaminu C funguje na principu postupného uvolňování z lipozomu (díky čemuž je vitamin C lépe chráněn v trávicím traktu), které je řízené a uvolňuje se postupně v průběhu několika hodin. Díky lipozomální formě putuje vitamin C přímo do krve, kde je zaručena jeho vyšší koncentrace v krvi po delší dobu.


Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně, ideálně ráno a večer. Děti do 10 let užívají 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte 3 kapsle denně.

Složení

Vitamin C 480 mg ve dvou kapslích.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Těhotné a kojící ženy se mohou o vhodnosti užívání poradit se svým ošetřujícím lékařem. Dbejte na zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.