Veterinární přípravky

VetExpert VetoSkin 90 kapslí

Značka: VETEXPERT

VetExpert VetoSkin je veterinární přípravek pro psy a kočky podporující správnou funkci pokožky a zdravou srst.

Velikost balení
389
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: VetExpert VetoSkin 90 kapslí

50145797

Úvod

VetExpert VetoSkin je veterinární přípravek pro psy a kočky podporující správnou funkci pokožky a zdravou srst. Jeho použití se doporučuje u zvířat se suchou či šupinatou pokožkou, matnou a lámavou srstí, či při jejím nadměrném vypadávání, i při nadměrné tvorbě kožního mazu. Díky pečlivě vybraným složkám pomáhá zlepšovat stav pokožky (biotin, zinek), což se přímo promítá do lepší kvality srsti. Při podávání přípravku u psů se sklony k atopické dermatitidě, snižuje intenzitu svědění a zmírňuje její příznaky již po 2 měsících používání (Pomorska, 2014) *.

Hlavní vlastnosti

  • veterinární přípravek pro správnou funkci pokožky a zdravou srst
  • vhodné pro psy a kočky
  • kapsle Twist Off usnadňuje podávání

Složení

Omega-3, omega-6 – polynenasycené mastné kyseliny jsou stavebními kameny pokožky. Spolu s komplexem vitaminů skupiny B zajišťují správnou její výživu, dostatečnou pružnost a chrání před nadměrným vysoušením. Biotin a zinek regulují vylučování kožního mazu.


Použití

U zvířat do 15 kg podávejte 1 kapsli denně, nad 15 kg 2 kapsle denně. Kapsli Twist Off můžete podat vcelku jako pamlsek, nebo její obsah vytlačit do krmení či přímo do tlamy zvířete.

* D. Pomorska 2014, Pilotní studie o podpůrném použití VetoSkin® u psů s atopickou dermatitidou. Veterinářství v praxi 11-12 / 2014.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.