516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Vichy Aminexil Clinical 5 pro muže 21x6 ml

Akce -8%
Vichy Aminexil Clinical 5 pro muže 21x6 ml

Vichy Aminexil Clinical 5 pro muže 21x6 ml

50098395
Kosmetika
1 429 Kč 1549 Kč
Vichy
Skladem na e-shopu

Vlasová kúra pro muže posiluje vlasy a brání jejich vypadávání. Nová vylepšená formule pro ještě lepší účinky k posílení pokožky vlasů.

Podrobné informace o produktu

Vlasová kúra pro muže posiluje vlasovou pokožku a brání vypadávání vlasů, které může být způsobeno mnoha vnitřními i vnějšími faktory, například stresem či únavou. V důsledku toho se vlas, kořínek i okolí vlasu dostanou do nerovnováhy a vlasy začnou padat. Vlasová kúra s vylepšeným složením kombinuje Aminexil s pěti aktivními látkami pro zmírnění mikronerovnováhy a zvýšení odolnosti vlasové pokožky u mužů.

Výsledek:

  • zvýšení odolnosti vlasové pokožky
  • snížení vypadávání vlasů v důsledku stresu či únavy
  • kúra určená speciálně pro muže

Složení:

Vlasová kúra pro muže byla vyvinuta ve spolupráci s dermatology. Nové vylepšené složení ještě účinněji brání vypadávání vlasů. Stará se o to kombinace Aminexilu – referenční molekuly s prokázaným klinickým účinkem proti vypadávání vlasů – a pěti aktivních látek pro zvýšení odolnosti pokožky a zmírnění její mikronerovnováhy.

Použití:

Přípravek lze použít dvěma způsoby, jako intenzivní nebo udržovací kúru. U intenzivní kúry užívejte jednu ampuli denně po dobu šesti týdnů. Aplikujte na suché nebo mokré vlasy. Během udržování používejte tři ampule týdne. Kúra je určena pouze k vnějšímu použití. Nanášejte na pokožku hlavy a vyhněte se kontaktu s očima. V případě zasažení očního okolí ihned důkladně vypláchněte čistou vodou.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Vichy
Produktová řada Dercos
Specifické zaměření Vypadávání vlasů
Použiji na Vlasy
Pro koho Pro muže
Forma Ampule
EAN 3337875522748

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.