Vichy Dercos Ultrazklidňující šampon pro normální a mastné vlasy 200 ml

Kosmetika

Značka: VICHY
Zklidňující a pečující šampon působí proti svědění reaktivní vlasové pokožky. Je vhodný pro normální až mastné vlasy. Nabízí dlouhotrvající komfort.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
399

O produktu

50094373

Ultrazklidňující šampon z řady Dercos od Vichy je určen pro normální až mastné vlasy. Nabízí okamžitou úlevu od svědění a zklidnění reaktivní vlasové pokožky. Za pomoci aktivních látek posiluje obranyschopnost vlasů a zajišťuje dlouhotrvající komfort. Je vhodný pro všechny typy vlasů, kterým navrací hebkost a zajišťuje snadné rozčesávání.

Výsledek:

  • zklidnění vlasové pokožky
  • obranyschopnost proti mechanickým, tepelným a chemickým stresorům
  • dlouhotrvající komfort
  • snadnější rozčesávání, ochrana barvených vlasů
  • obnova kožní bariéry

Složení:

Šampon obsahuje aktivní látky, jejichž kombinací dochází k redukci svědění vlasové pokožky. Sensirine je molekula působící ultrazklidňujícím účinkem. Panthenol zajišťuje hebkost a lesk vlasů, které jdou po umytí snadno rozčesat. V neposlední řadě šamponu nechybí glycerin, který obnovuje kožní bariéru suchých vlasů.

Použití:

Naneste v dostatečném množství na vlasy od kořínků až ke konečkům a vmasírujte do hlavy, aby se vytvořila jemná pěna. Nechte chvílí působit, poté opláchněte dostatečným množstvím čisté vody. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.