844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Akce -31%
VICHY Ideál Soleil Auto bronzant mléko 100ml

VICHY Ideál Soleil Auto bronzant mléko 100ml

50024215
Kosmetika
329 Kč 479 Kč
Vichy
Skladem u dodavatele

Hydratační samoopalovací mléko vhodné pro obličej i celé tělo. Přináší zvýraznění a rozjasnění opáleného vzhledu již po jedné hodině od aplikace.

Podrobné informace o produktu

Samoopalovací mléko s hydratačním účinkem je vhodné pro všechny typy pleti. Již po první hodině po aplikaci je pokožka rozjasněná a má přirozený opálený vzhled beze skvrn. Postupem času nedochází k blednutí barvy, naopak nadále zůstává lesklá a zářivá, a to i při opakovaném používání přípravku.

Výsledek:

  • zvýraznění a rozjasnění pleti
  • přirozeně opálený vzhled
  • hydratace pokožky

Složení:

Účinná látka DHA v ideální koncentraci se stará o to, že již po jedné hodině od aplikace krému působí pokožka celého těla přirozeným opáleným vzhledem. Mléko se snadno aplikuje a lze jej rovnoměrně rozetřít, aby nedocházelo ke vzniku skvrn na pokožce. Opálení zůstává zářivé a lesklé i po opakovaném použití mléka.

Použití:

Mléko naneste v dostatečném množstvím a rozetřete rovnoměrně po celém těle i obličeji. Nechejte důkladně vstřebat a vyhněte se dlouhodobému přímému vystavení slunečnímu záření. Přípravek je fotostabilní a voděodolný, nemusí se proto opětovně aplikovat po koupání.

Parametry produktu

Značka Vichy Produktová řada Ideál Soleil
Použiji na Tělo Forma Mléko
EAN 3337871303372

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.