Vichy

Řadit
Filtry výpisu
  • Idéal Soleil
Ideál Soleil

Především během horkých letních měsíců je potřeba věnovat zvýšenou pozornost péči o pokožku, která je oslabována silnými slunečnými paprsky. Kůže ztrácí svou imunitu, kožní buňky rychleji odumírají a nestíhají se ihned tvořit nové, takže pokožka slábne a usychá.
Zvolte si k účinné ochraně proti UV záření osvědčené produkty světově uznávané značky Vichy. Ta vytvořila produktovou řadu Ideal Soleil, která je speciálně určená k ochraně pokožky proti slunci. Vysoké ochranné faktory SPF 50 nebo SPF 30 zaručují, že pravidelnou aplikací ochráníte svou pokožku bez rozdílu typu či stáří spolehlivě po celou dobu trvání léta.
Přípravky Ideal Soleil jsou vhodné také pro mimořádně citlivou pokožku, která trpí na sluníčku nejvíce a za velmi krátkou dobu zčervená, spálí se a začne nepříjemně svědit. Přípravky jsou vytvořeny pro ochranu obličeje a celého těla. Jejich jednoduché, leč účinné složení zaručuje vysokou snášenlivost s pletí a vysokou účinnost.
Kromě produktů určených k opalování v řadě Ideal Soleil najdete také přípravky vhodné k použití po opalování. Mléka či gely po opalování jsou bohaté na hydratační složky, které pomáhají obnovit přirozenou obranyschopnost pokožky a navrací ji pružnost a pevnost.