Kosmetika

Vichy Liftactiv B3 noční krém s čistým retinolem 50 ml

Značka: VICHY
Produktová řada: Liftactiv

Noční krém s čistým retinolem Vichy Liftactiv B3 dokonale regeneruje a zklidňuje namáhanou pokožku během spánku. Koriguje barevné nerovnosti i vrásky.

1 050
Doprava zdarma

O produktu: Vichy Liftactiv B3 noční krém s čistým retinolem 50 ml

50162168

Úvod

Noční krém s čistým retinolem Vichy Liftactiv B3 dokonale regeneruje a zklidňuje namáhanou pokožku během spánku. Koriguje barevné nerovnosti i vrásky a zanechává hedvábně hebkou a rozjasněnou pleť plnou života. Obsahuje 4 % niacinamid (vitamin B3) a 0,15 % čistý retinol. Zesvětluje pigmentace a působí proti vráskám. Ráno po probuzení bude vaše pleť jasnější a zářivější. Ideální na všechny typy pleti.

Hlavní vlastnosti:

  • sjednocuje barvu pleti
  • působí proti vráskám
  • zesvětluje pigmentace

Použití

Nanášejte v malém množství na vyčištěnou a osušenou pokožku. Jedná se o aktivní přípravek. Pravděpodobně zpočátku zaznamenáte zarudnutí, mravenčení nebo suchost. 1. týden: Aplikujte dvakrát týdně večer. 2. týden: Aplikujte každý druhý večer. 3. týden: Aplikujte každý večer dle snášenlivosti. V případě přetrvávajícího nepohodlí aplikaci oddalte. Každé ráno po použití aplikujte přípravek s minimálním ochranným faktorem SPF 30. Nevystavujte se slunečnímu záření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.