Vieste Reishi extra s vitaminem C 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: VIESTE
Doplněk stravy s extraktem z Reishi a vitaminem C. Reishi i vitamin C podporují správnou funkci imunitního systému. Vitamin C působí v těle jako antioxidant.
249
FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50087836

Doplněk stravy s extraktem z Reishi a vitaminem C. Reishi neboli lesklokorka lesklá je houba tradičně používaná čínské medicíně, která podporuje správnou funkci imunitního systému. Vitamin C také podporuje naši obranyschopnost, působí v těle jako antioxidant, a navíc přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Patří do skupiny vitamínů, které se v těle neukládají, a proto musí být neustále doplňovány.

Hlavní vlastnosti:

  • reishi podporuje imunitní systém
  • vitamin C působí jako antioxidant
  • vitamin C přispívá ke snížení únavy a vyčerpání

Dávkování

1-2 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Reishi (20 % polysacharidů, extrakt 8:1) 330 mg je ekvivalentem 2640 mg sušené houby, vitamín C 300 mg, protispékavá látka stearan hořečnatý, želatinová tobolka. Aktivní látky v 1 kapsli: Reishi houba extrakt 8:1 330 mg, vitamin C 300 mg = 375 % RHP (Referenční hodnoty příjmu).

Upozornění

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.