Vileda Microfibre Colors mikrohadřík 4 ks

Ostatní

Značka: VILEDA
Hadřík z mikrovláken s ionty stříbra pro čistotu a lesk Vašeho domova. Zachytí odolné nečistoty a více než 99 % bakterií jen za pomoci vody.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
100 ušetříte 22 Kč

Původní cena 122 Kč sleva 18%

O produktu

50121718

Čisticí hygienický hadřík z mikrovláken s antibakteriální ochranou. Vileda Microfibre Colors mikrohadřík odstraní odolnou špínu a zaručí čistotu a lesk Vaší domácnosti. Je možné jej používat navlhčený nebo i suchý na utření prachu. Má vynikající savost, jednoduše se ždíme a schne 2x rychleji než bavlna. Vykazuje velmi vysokou životnost a je možné jej opakovaně prát i v pračce na 60 °C. Hadřík obsahuje ionty stříbra, které zabraňují růstu bakterií a tím i vzniku nepříjemného zápachu.

Hygienická čistota jen za pomoci vody

Vileda Microfibre Colors mikrohadřík je vytvořen z tenkých mikrovláken, která perfektně přilnou k čištěnému povrchu. Zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií jen za pomoci vody*. Není třeba používat chemické čisticí prostředky.

Hlavní vlastnosti:

  • vyčistí bez chemických prostředků
  • odstraní bakterie z povrchu jen za pomoci vody
  • odstraňuje odolnou špínu
  • vynikající savost
  • vysoká životnost
  • snadno se udržuje
  • rozměr hadříku: 30x30 cm


Složení

80 % polyester, 20 % polyamid.

Použití

Před použitím na choulostivém povrchu nejdříve opatrně vyzkoušejte na méně viditelném místě. Hadřík je možné prát až na 60 °C, nepoužívejte změkčovadla. Praní při nižších teplotách (40 °C) prodlouží životnost hadříku a zároveň zmírní dopady na životní prostředí. Po použití jej propláchněte a sušte rozložený.

*Výzkum proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.