Vileda Microfibre Colors mikrohadřík 4 ks

Ostatní

NAVÍC Frosch Univerzální čistič Levandule EKO Při nákupu produktů značky Vileda nad 499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Frosch Univerzální čistič Levandule EKO za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

89 ušetříte 21 Kč

Původní cena 110 Kč, sleva 19%

O produktu

Čisticí hygienický hadřík z mikrovláken s antibakteriální ochranou. Vileda Microfibre Colors mikrohadřík odstraní odolnou špínu a zaručí čistotu a lesk Vaší domácnosti. Je možné jej používat navlhčený nebo i suchý na utření prachu. Má vynikající savost, jednoduše se ždíme a schne 2x rychleji než bavlna. Vykazuje velmi vysokou životnost a je možné jej opakovaně prát i v pračce na 60 °C. Hadřík obsahuje ionty stříbra, které zabraňují růstu bakterií a tím i vzniku nepříjemného zápachu.

Hygienická čistota jen za pomoci vody

Vileda Microfibre Colors mikrohadřík je vytvořen z tenkých mikrovláken, která perfektně přilnou k čištěnému povrchu. Zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií jen za pomoci vody*. Není třeba používat chemické čisticí prostředky.

Hlavní vlastnosti:

  • vyčistí bez chemických prostředků
  • odstraní bakterie z povrchu jen za pomoci vody
  • odstraňuje odolnou špínu
  • vynikající savost
  • vysoká životnost
  • snadno se udržuje
  • rozměr hadříku: 30x30 cm

Složení

80 % polyester, 20 % polyamid.

Použití

Před použitím na choulostivém povrchu nejdříve opatrně vyzkoušejte na méně viditelném místě. Hadřík je možné prát až na 60 °C, nepoužívejte změkčovadla. Praní při nižších teplotách (40 °C) prodlouží životnost hadříku a zároveň zmírní dopady na životní prostředí. Po použití jej propláchněte a sušte rozložený.

*Výzkum proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.