Vincentka

  (9)

Luhačovická Vincentka nám přináší zdraví z hlubin země již téměř 100 let. Minerální voda Vincentka pochází z přírodních pramenů v proslulých lázních zaměřujících se zejména na onemocnění dýchacího a trávicího ústrojí. Značka Vincentka, to již dnes není zdaleka jen minerální voda, v současnosti se firma zaměřuje na vývoj nových produktů, které jedinečné soli Vincentka a jejich blahodárné působení přinesou i v jiných praktických formách.

Seřadit podle
 • Vincentka Nasalis

  startovací sada
  5.0
  (3)
  Přírodní koncentrát z minerální vody Vincentky určený k proplachování nosních dutin a nosohltanu.
 • 4.8
  (13)
  Cenný zdroj jódu a dalších důležitých minerálů.
 • 4.9
  (7)
  Nová forma v užívání přírodních solí Vincentky. Je zdrojem přírodních minerálních solí.
 • Nová forma v užívání přírodních solí Vincentky. Je zdrojem přírodních minerálních solí.
 • 4.9
  (30)
  Ke zvlhčení a prevenci infekcí sliznice nosní dutiny a nosohltanu.
 • 5.0
  (3)
  Cenný zdroj jódu a dalších důležitých minerálů.
 • 5.0
  (4)
  Přírodní koncentrát z minerální vody Vincentky určený k proplachování nosních dutin a nosohltanu.
 • Vincentka sirup je přípravek s obsahem rostlinných extraktů z jitrocele a mateřídoušky v kombinaci s přírodní léčivou minerální vodou Vincentka.

Nosní sprej Vincentka pomáhá udržovat přirozenou samočisticí schopnost nosní sliznice, a zajišťuje tak správné fungování tzv. slizniční imunity, která je základem obrany před infekcí. Dále nabízíme pastilky Vincentka, které kromě soli Vincentka obsahují vitamin B5, a novinku sirup Vincentka. Vincentka sirup obsahuje rostlinné výtažky z jitrocele a mateřídoušky v kombinaci s přírodní léčivou minerální vodou Vincentka, která příznivě ovlivňuje vnitřní prostředí člověka a je zdrojem mnoha minerálů a stopových prvků (vápník, hořčík, jód, mangan, fluor a další). Jitrocel pomáhá při kašli a zahlenění dýchacího ústrojí. Mateřídouška je vhodná při potížích horních cest dýchacích a prospívá rovněž při trávicích obtížích.

Vincentka pastilky a sirup jsou doplňky stravy. Nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nosní sprej Vincentka je zdravotnický prostředek. Před aplikací si přečtěte návod k použití.