Generica Vitamin E 200 I.U. 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: GENERICA
Doplněk stravy s vitaminem E, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Měkké želatinové kapsle se snadno polykají.
105

Cena za 1 kus: 2 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Generica Vitamin E 200 I.U. 60 kapslí

50029542

Doplněk stravy s vitaminem E v měkkých želatinových kapslích. Vitamin E se účastní celé řady fyziologických pochodů v lidském organizmu. Zejména odstraňuje volné radikály, a chrání tak tělo před jejich škodlivým účinkem.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

Pod pojmem oxidační stres rozumíme porušení rovnováhy mezi vznikem volných radikálů a jejich odstraněním pomocí přirozených lapačů – buňkových antioxidantů. Volné radikály se dostávají do těla z vnějšího prostředí prachem, smogovými částicemi, cigaretovým dýmem, smaženými jídly nebo se vytvářejí i v organismu během zánětlivých onemocnění jako vedlejší produkty. V našem organismu poškozují bílkoviny, lipidy, oslabují buňky.


Dávkování

1x denně 1 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

DL-alfa-tokoferylacetát, želírující látka: želatina; nosiče: olivový olej, čištěná voda; zvlhčovadlo: glycerol; barvivo: karmin. Obsah aktivní látky v 1 kapsli: Tokoferol acetát (vitamin E) 200 mg.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Neužívejte při přecitlivělosti na jakoukoliv obsaženou složku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.