Dentální hygiena

VITAMMY Splash sonický kartáček pro děti růžový

Značka: VITAMMY

Sonický zubní kartáček VITAMMY Splash se třemi režimy čištění je vhodný pro děti i dospělé. Vyvine 60 000 pohybů za minutu, odstraňuje zubní plak, nečistoty a bakterie.

529
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: VITAMMY Splash sonický kartáček pro děti růžový

50136221

Úvod

Čištění zubů může být zábava se sonickým zubním kartáčkem VITAMMY Splash! Přizpůsobte styl čištění svým individuálním potřebám a chuti. Vyberte si jeden ze tří programů a zažijte nečekaně příjemný pocit z dokonale vyčištěných zubů! Režim SPLASH vám poskytne denní dávku svěžesti, pomůže odstranit plak a veškeré nečistoty. Režim SMOOTH zajistí jemné vibrace, které čistí zuby a zklidňují dásně. BUBBLE poskytuje šumivý masážní efekt, čistí zubní sklovinu a masíruje dásně. VITAMMY Splash si zapamatuje poslední režim čištění, který následně spustí při dalším čištění zubů.

Speciálně tvarovaná hlava, časovač a dlouhá výdrž kartáčku

Tvarovaná hlava kartáčku usnadňuje přístup k zadním zubům, zaručuje efektivnější čištění obtížně dostupných míst a mezizubních prostor. Zabudovaný časovač vám pomůže dodržet doporučené časy čištění, kartáček upozorní vždy po 30 sekundách, že je čas přesunout se do další části úst. Efektivní a lehká baterie a dlouhá výdrž na jedno nabití (cca 15 dní) s USB nabíjením umožňuje vzít kartáček s sebou kamkoli mimo domov.

Hlavní vlastnosti:

  • sonický zubní kartáček se 60 000 kmity za minutu
  • vhodný pro děti i dospělé
  • 3 režimy čištění
  • tvarovaná hlavice usnadňuje přístup k zadním zubům
  • až 15 dní na jedno nabití

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.