Doplněk stravy

Vitar B-komplex EKO 60 kapslí

Značka: VITAR
  • Vitar B-komplex EKO jsou veganské kapsle s vitaminy skupiny B, které jsou důležité pro správné fungování celého organismu. Příznivě ovlivňují psychiku, snižují únavu.
99

Cena za 1 kus: 2 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Vitar B-komplex EKO 60 kapslí

50122781

Úvod

Doplňte nezbytné vitaminy a bojujte proti únavě a vyčerpání. Vitaminy skupiny B mají vliv na aktivitu důležitých enzymů, které se podílí na látkové výměně a napomáhají tak správnému fungování energetického metabolismu. Blahodárný vliv mají také na psychickou činnost a funkci nervového systému. Přípravek Vitar B-komplex EKO obsahuje 8 vitaminů skupiny B doplněné vitaminem C, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Tento doplněk stravy je součástí Vitar EKO Friendly řady, která díky svým speciálním obalům přináší menší uhlíkovou stopu, a je tak šetrnější k životnímu prostředí.

Hlavní složky Vitar B-komplex EKO

  • vitaminy B přispívají k normálnímu energetickému metabolismu (B1, B2, B3, B5, B6 a B12), pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání (B2, B3, B5, B6 a B12), příznivě ovlivňují nervový systém (B3, B6, B12 a biotin)
  • vitamin B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek, normální funkci imunitního systému a pomáhá regulovat hormonální aktivitu
  • vitamin B12 přispívá k zachování normálních neurologických a psychických funkcí, normální tvorbě červených krvinek a dělení buněk
  • vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a chrání buňky před oxidativním stresem

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let užívají 1 kapsli denně po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Kyselina L-askorbová, protispékavá látka – stearan hořečnatý, plnidlo – sorbitol, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, kyanokobalamin, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin. Obal kapsle: hydroxypropylmethylceluloza, barvivo – oxid titaničitý. Aktivní látky v 1 kapsli: Vitamin B1 2,2 mg (200 %*), vitamin B2 2,8 mg (200 %*), niacin 32 mg (200 %*), kyselina pantothenová 12 mg (200 %*), vitamin B6 2,8 mg (200 %*), vitamin B12 5 µg (200 %*), kyselina listová 400 µg (200 %*), biotin 100 µg (200 %*), vitamin C 120 mg (150 %*). * Referenční hodnota příjmu.


Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.