Doplněk stravy

Vitar Kids Omega 3 + Vitaminy D3 + E 60 kapslí

Značka: VITAR
Produktová řada: Vitar Kids
5.0
  • Vitar Kids Omega 3 + Vitaminy D3 + E obsahuje rybí olej bohatý na omega 3 mastné kyseliny obohacený o vitaminy D a E. Žvýkací tablety pro děti s příchutí tutti-frutti.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
369

Cena za 1 kus: 6 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Vitar Kids Omega 3 + Vitaminy D3 + E 60 kapslí

50133659

Úvod

Vitaminy pro školáky s Bobem a Bobkem. Přípravek Vitar Kids Omega 3 + Vitaminy D3 + E obsahuje rybí olej získávaný z tuňáků a vitaminy D a E. Rybí olej je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin DHA a EPA. Omega 3 patří mezi esenciální látky. Tedy takové, které jsou pro tělo nezbytné k jeho činnosti, neumí si je ale samo vytvořit a musíme mu je dodávat v potravě. Ochucené žvýkací tablety s příchutí tutti-frutti ocení zejména děti (od 3 let).

Hlavní vlastnosti:

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • vitamin D je nezbytný k normálnímu růstu a vývoji kostí u dětí, přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů a příznivě ovlivňuje imunitní systém
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • rybí olej BioPure DHA® - zcela bez pachuti rybího oleje

Dávkování

Dětem od 3 do 8 let podávejte 1-2 kapsle denně. Dospělí a děti od 9 let užívají 2-4 kapsle denně.


Složení

BioPure DHA rybí olej z tuňáka 500 mg obsahuje omega 3 nenasycené kyseliny 145 mg – z toho DHA 115 mg a EPA 30 mg, vitamin E (D-alfa-tokoferol) 2,5 mg (20,8 % RHP), vitamin D3 2,5 µg (50 % RHP) v jedné kapsli. RHP ….referenční hodnota příjmu).

BioPure DHA® - rybí olej, aroma, D–alfa–tokoferol, pomerančový olej, směs tokoferolů, sladidlo – sukralóza, cholekalciferol. Složení obalu kapsle: vepřová želatina, glycerol, modifikovaný škrob, čištěná voda.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje cukr.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.