Doplněk stravy

Vitar Koenzym Q10 60 mg + Selen + vitamin E + thiamin 60 kapslí

Značka: VITAR

Vitar Koenzym Q10 60 mg + Selen + vitamin E + thiamin obsahuje koenzym Q10 obohacený o vitamin E, thiamin a selen. Thiamin pomáhá uchovat vaše srdce zdravé a je důležitý pro energetický metabolismus.

325

Cena za 1 kus: 5,42 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Vitar Koenzym Q10 60 mg + Selen + vitamin E + thiamin 60 kapslí

50123491

Úvod

Vitalita a zdravé srdce. Koenzym Q10 je nezbytnou součástí každé buňky lidského těla, kde se podílí na tvorbě energie. Nejvíce koenzymu Q10 se vyskytuje v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce a játraS přibývajícím věkem jeho produkce klesá, a proto je vhodné koenzym Q10 doplňovat v potravě. Také častý stres, vyšší fyzická zátěž nebo nevhodné stravování mohou snižovat přirozenou tvorbu koenzymu Q10. V přípravku Vitar Koenzym Q10 60 mg + Selen + vitamin E + thiamin je koenzym Q10 doplněn vitaminem E, selenem a thiaminem. Koenzym Q10 je získáván procesem bakteriální fermentace.

Hlavní vlastnosti:

  • thiamin (vitamin B1) příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti, napomáhá normální činnosti srdce
  • vitamin E a selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem (antioxidant)
  • bez GMO, bez cukru

Dávkování

Dospělí užívají 1 kapsli denně po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Koenzym Q10 60 mg, vitamin E 12 mg (100 % RHP), selen 10 µg (18,2 % RHP), vitamin B1 1,1 mg (100 % RHP) v jedné kapsli. RHP ……….. referenční hodnota příjmu. 

Složení náplně kapsle: sójový olej rafinovaný, sójový lecithin, koenzym Q10, DL-alfa-tokoferylacetát, seleničitan sodný, thiamin hydrochlorid. Složení obalu kapsle: bovinní želatina, glycerol, čištěná voda, barvivo - oxid železa červený.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.