ACM VITICOLOR krycí gel 50 ml

Kosmetika

Značka: ACM
Sjednocuje tón pokožky, která se projevuje bílými skvrnami takzvaným vitiligem. Obarvuje depigmentované plochy na 3-5 dní. Má okamžitý i dlouhodobý účinek.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
279 ušetříte 276 Kč

Původní cena 555 Kč, sleva 50%

O produktu

50119885

Přípravek pro sjednocení tónu pokožky, která se projevuje bílými skvrnami takzvaným vitiligem. ACM VITICOLOR krycí gel trvale obarvuje depigmentované plochy pokožky po dobu 3-5 dní. Má okamžitý i dlouhodobý účinek. Obsahuje barviva, která okamžitě zbarvují pleť v oblasti aplikace. Pigmentové složky DHA a erytrulosa poskytují hlubší a trvanlivější zbarvení. ACM VITICOLOR krycí gel je vhodným doplňkem obvyklé léčby vitiliga, zejména pak fototerapie.

Výsledek:

  • trvale obarvuje světlé plochy pokožky po dobu 3-5 dní
  • gel má okamžitý i dlouhodobý účinek
  • je vhodným doplňkem obvyklé léčby vitiliga

Použití

Naneste gel na depigmentované plochy pomocí přiloženého aplikátoru pro přesnější aplikaci. Plochou částí začněte nanášet od středu depigmentované oblasti krouživými pohyby směrem ven k okrajům, aby se nevytvořilo ostré ohraničení. Nechte zaschnout. Pokud je výsledná barva příliš světlá, naneste znovu po 8 hodinách až do docílení požadovaného odstínu. Poté stačí 1-2 aplikace týdně k udržení zabarvení. Může zanechávat skvrny na oblečení. Lze používat jako doplněk k obvyklé léčbě vitiliga a fototerapie.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.