ACM

Řadit
Filtry výpisu
ACM VITICOLOR krycí gel 50 ml

krycí gel 50 ml

Kosmetika

Sjednocuje tón pokožky, která se projevuje bílými skvrnami takzvaným vitiligem. Obarvuje depigmentované plochy na 3-5 dní. Má okamžitý i dlouhodobý účinek.

609 Kč
ACM DUOLYS HYAL intenzivní sérum proti stárnutí pleti 15 ml

intenzivní sérum proti stárnutí pleti 15 ml

Kosmetika

Komplexně bojuje se všemi známkami stárnutí pleti s důrazem na hydrataci a zvýšení její pevnosti. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a 5 % čistého vitaminu C + vitamin E.

649 Kč
ACM MOLUTREX lokální péče proti moluskám 3 ml

lokální péče proti moluskám 3 ml

Zdravotnické prostředky

Zdravotnicky prostředek k místní aplikaci na pokožku. Obsahuje 5 % hydroxidu draselného a je určen k nanášení na papuly molusek. Pro dospělé a děti od 2 let.

385 Kč
ACM NOVOPHANE DS šampon proti lupům 125 ml

šampon proti lupům 125 ml

Kosmetika

Komplexní složení vhodné pro pokožku se suchými i mastnými lupy. S pyrithionem, zinkem a pirocton olaminem, které omezují množení kvasinek, hlavních původců lupů.

259 Kč
ACM SÉBIONEX čisticí gel 200 ml

čisticí gel 200 ml

Kosmetika

Jemný pěnivý gel pro čištění mastné a problematické pleti. Odstraňuje nadbytečný kožní maz a zároveň respektuje pH pokožky. S jemnými exfoliačními účinky 5 % AHA.

285 Kč
ACM DUOLYS CE antioxidační sérum proti stárnutí pleti 15 ml

antioxidační sérum proti stárnutí pleti 15 ml

Kosmetika

Komplexně bojuje se všemi známkami stárnutí: vrásky a linie, ztráta pevnosti, hnědé skvrny i unavený vzhled pleti. S 15 % čistého vitaminu C + vitamin E.

649 Kč
ACM DUOLYS krém na oční kontury 15 ml

krém na oční kontury 15 ml

Kosmetika

Oční krém s trojím účinkem: vyhlazuje vrásky, redukuje váčky pod očima a zesvětluje tmavé kruhy. Obsahuje kombinaci aktivních látek s vitamínem C, vitamínem E + peptidy.

355 Kč
ACM VITIX 30 tablet

30 tablet

Doplněk stravy

Dávka vitaminů a minerálů s antioxidačním působením. Vitaminy C, E, B9, a B12 + stopové prvky selen, měď a zinek chrání buňky před oxidačním stresem.

639 Kč
ACM DÉPIWHITE ADVANCED krémové sérum proti pigmentovým skvrnám 40 ml

krémové sérum proti pigmentovým skvrnám 40 ml

Kosmetika

Odstraňuje nadměrnou pigmentaci pokožky a tmavé skvrny a zamezuje jejich opětovnému výskytu. Sjednocuje barevný tón pleti. Na tvář, dekolt a ruce.

505 Kč
ACM NOVOPHANE šampon regulující tvorbu mazu 200 ml

šampon regulující tvorbu mazu 200 ml

Kosmetika

Perfektní řešení pro mastné a zplihlé vlasy. Silný komplex aktivních látek snižuje produkci mazu bez jakékoliv agrese. Jemně čistí vlasy a vrací jim objem a lehkost.

265 Kč
ACM DUOLYS Riche hydratační péče pro suchou pleť 40 ml

hydratační péče pro suchou pleť 40 ml

Kosmetika

Okamžitý komfort a dlouhotrvající hydratace s kyselinou hyaluronovou a ceramidovým komplexem. Hydratovaná a chráněná pleť je pevnější a projasněná.

405 Kč
ACM DUOLYS SPF50+ krém proti stárnutí pleti 50 ml

krém proti stárnutí pleti 50 ml

Kosmetika

Chrání pokožku před předčasným stárnutím vlivem slunečního záření. Poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA/UVB zářením. Lehká fluidní textura.

649 Kč
ACM SÉBIONEX micelární voda 250 ml

micelární voda 250 ml

Kosmetika

Odstraňuje make-up, nečistoty a přebytečný kožní maz a zároveň respektuje i tu nejcitlivější pokožku. Zanechává pokožku hydratovanou a zklidněnou.

259 Kč
ACM TRIGOPAX zklidňující a ochranná péče 30 g

zklidňující a ochranná péče 30 g

Kosmetika

Jemná prášková textura chrání pokožku a kožní záhyby v místech pocení a opakovaného tření. Zklidňuje pokožku a podporuje její regeneraci.

435 Kč
ACM VITIX gel pro regulaci pigmentace 50 ml

gel pro regulaci pigmentace 50 ml

Kosmetika

Pro pokožku, která se projevuje bílými skvrnami takzvaným vitiligem. Obsahuje patentovanou rostlinnou složku EXTRAMEL®, která pomáhá usměrnit proces depigmentace.

1050 Kč
ACM DÉPIWHITE zesvětlovací slupovací maska 40 ml

zesvětlovací slupovací maska 40 ml

Kosmetika

Zesvětlovací maska na obličej, na dekolt i na ruce. Podporuje odstranění nadměrné pigmentace a tmavých skvrn na pokožce.

459 Kč
ACM DÉPIWHITE.M SPF50+ ochranný krém 40 ml

ochranný krém 40 ml

Kosmetika

Ochrana před sluncem, nadměrnou pigmentací pokožky a tvorbou tmavých skvrn. Pomáhá bojovat proti předčasnému stárnutí pleti.

509 Kč
ACM DEPIWHITE.M tinted SPF50+ tónovaný krém 40 ml

tónovaný krém 40 ml

Kosmetika

Ochrana před sluncem a sjednocení odstínu pleti v jednom. Chrání před nadměrnou pigmentací pokožky a tvorbou tmavých skvrn.

535 Kč
ACM NOVOPHANE posilující šampon 200 ml

posilující šampon 200 ml

Kosmetika

Šampon pro poškozené, zplihlé a oslabené vlasy. Obnovuje sílu a vitalitu vlasů a vrací jim objem. Obsažená kombinace 6 vitaminů pečuje o vlasy i vlasovou pokožku.

255 Kč
ACM DUOLYS Legere hydratační péče 40 ml

hydratační péče 40 ml

Kosmetika

Okamžitý komfort a dlouhotrvající hydratace s kyselinou hyaluronovou a ceramidovým komplexem. Hydratovaná a chráněná pleť je pevnější a projasněná.

405 Kč