ACM VITIX 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: ACM
Dávka vitaminů a minerálů s antioxidačním působením. Vitaminy C, E, B9, a B12 + stopové prvky selen, měď a zinek chrání buňky před oxidačním stresem.
Skladem na e-shopu
659

Cena za 100 g: 1 648 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50119883

Dávka vitaminů a minerálů s antioxidačním působením. V průběhu každodenním metabolických procesů vznikají v našem těle volné radikály, jejichž množství je ovlivňováno například také stresem, znečištěným prostředím, ve kterém se pohybujeme či nezdravým životním stylem. Vitaminy C, E, B9, a B12 + stopové prvky selen, měď a zinek jsou látky, které přispívají k neutralizaci volných kyslíkových radikálů a chrání tak buňky našeho těla před poškozením vlivem oxidačního stresu. ACM VITIX tablety kombinuje primárními a sekundárními antioxidanty s patentovaným melounovým extraktem.


Dávkování

1x denně 1 tablete během jídla. Zapijte dostatečným množstvím vody. Užívejte po dobu 3-6 měsíců.

Složení

Plnidlo: mikrokrystalická celulóza, trikalcium fosfát; vitamin C (kyselina L-askorbová); glukonát zinečnatý; vitamin E (DL-alfa-tokoferol acetát); kvasinky obohacené selenem;: stearát hořečnatý; vitamin B9 (kyselina listová); podpora maltodextrinu; extrakt z melounu (Cucumis melo L.); glukonát měďnatý; vitamin B12 (kyanokobalamin); Protispékavá látka: hydroxypropylmetylcelulóza / mikrokrystalická celulóza / acetylované mono- a diglyceridy, barviva: oxid titaničitý / oxid železitý / komplex měďnatého chlorofylinu.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.