Registrovaný léčivý přípravek

Voltaren Emulgel 10 mg/g gel 150 g

Značka: VOLTAREN

Ulevuje od bolesti a zánětu, zmírňuje otoky při onemocnění pohybového aparátu u dospělých a dospívajících od 14 let.

NAVÍC Sportovní rychleschnoucí ručník Voltaren Při koupi 2 ks vybraných produktů značky Voltaren získáte NAVÍC Sportovní rychleschnoucí ručník Voltaren za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Velikost balení
295
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Voltaren Emulgel 10 mg/g gel 150 g

50132137

Úvod

Voltaren Emulgel působí proti zánětu a otoku, zmírňuje bolest u bolestivých stavů pohybového aparátu. Přípravek Voltaren Emulgel se používá k lokální léčbě akutních poranění šlach, svalů a kloubů, jako je podvrtnutí, pohmoždění, vymknutí a při úrazech způsobených při sportu. U dospělých lze gel použít i při bolesti zad. Gel Voltaren Emulgel je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 14 let aplikují gel 3-4x denně na bolestivou oblast. Bez porady s lékařem lze přípravek používat maximálně 7 dní. Nepoužívejte na poškozenou pokožku a rozsáhlé plochy. Vyvarujte se nadměrného vystavování slunečnímu záření.


Složení

Léčivou látkou je diclofenacum diethylaminum 11,6 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 10 mg v 1 g gelu.

Pomocnými látkami jsou karbomer 974 P, cetomakrogol 1000, kaprylokaprináty lipidoalkoholů, diethylamin, krémový parfém (obsahuje benzylbenzoát), isopropylalkohol, tekutý parafin, propylenglykol, čištěná voda.


Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.