Doplněk stravy

Walmark B komplex PLUS s vitaminem C 30 tablet

Značka: WALMARK

Walmark B komplex PLUS s vitaminem C jsou cucací tablety se skvělou ovocnou příchutí. Obsažené vitaminy podporují energii, vitalitu i činnost nervového systému.

105

Cena za 100 g: 1 050,00 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Walmark B komplex PLUS s vitaminem C 30 tablet

50110885

Úvod

Walmark B komplex PLUS s vitaminem C je doplněk stravy ve formě cucacích tablet se skvělou ovocnou příchutí. Obsažené vitaminy skupiny B a vitamin C jsou látky, které se účastní energetického metabolismu, podporují energii a vitalitu* a jsou důležité pro každodenní činnost nervového systému**.

Hlavní vlastnosti

  • obsažené vitaminy přispívají k normálnímu energetickému metabolismu (B1, B2, B3, B5, B6, C) a ke snížení únavy a vyčerpání (B2, B3, B5, B6, C)*
  • vitaminy B1, B2, B3, B6 a C jsou důležité pro funkce nervového systému
  • vitamin C podporuje normální funkci imunitního systému**
  • výborná ovocná příchuť
  • bez přidaného cukru

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tabletu. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Sladidla (sorbitol, mannitol, sukralosa), látky protispékavé (celulosa, oxid křemičitý, stearát hořečnatý), kyselina L-askorbová, nikotinamid, pantothenát vápenatý, regulátor kyselosti (kyselina jablečná), pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, riboflavin, aroma jahoda a malina.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není vhodné pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.