Walmark Beta Glukan 200 mg 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: WALMARK
Walmark Beta Glukan 200 mg je výrobek prémiové kvality s přírodními beta glukany ve vysoké čistotě minimálně 70 %. Obsahuje černý bez a vitamin C pro podporu imunitního systému.
Skladem na e-shopu
269

Cena za 100 kusů: 4 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50131553

Doplněk stravy s beta glukany + černý bez a vitamin C pro podporu imunitního systému. Walmark Beta Glukan 200 mg 60 tablet je výrobek prémiové kvality s přírodními beta glukany ve vysoké čistotě minimálně 70 %. Tyto biologicky aktivní polysacharidy (BAP) jsou získávány z buněčných stěn kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Přípravek je doplněný o extrakt z plodů černého bezu a šípků.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje beta glukany ve vysoké čistotě minimálně 70 %
  • vysoká dávka beta glukanu, šípku a vitaminu C
  • šípek, černý bez a vitamin C podporují imunitní systém
  • šípek a černý bez přispívají k normální funkci dýchacího systému
  • vhodné pro děti od 3 let

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tabletu. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Látky protispékavé (celulosa, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, talek), kvasničné (Saccharomyces cerevisiae) beta glukany, plnidlo (fosforečnany vápenaté), kyselina L-askorbová, šípky extrakt, černý bez extrakt, stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), barviva (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), zvlhčující látka (glycerol). Aktivní látka: vitamin C 160 mg / 200 % RHP – referenční hodnoty příjmu. U ostatních složek není stanoveno. Bez lepku, bez laktózy, bez palmového oleje. Vhodné i pro vegany. Vyrobeno držitelem certifikátu GMP.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.