Doplněk stravy

Walmark GinkoPrim MAX 90+30 tablet navíc

Značka: WALMARK

Walmark GinkoPrim MAX obsahuje kvalitní extrakt z Ginkgo biloby pro lepší paměť, koncentraci a mozkovou činnost doplněný DMAE a hořčíkem. Nyní vánoční balení s 30 tabletami navíc.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Walmark GinkoPrim MAX 90+30 tablet navíc

50139237

Úvod

Podpora mozkové činnosti a paměti. Walmark GinkoPrim MAX obsahuje kvalitní extrakt Ginkgo biloby obohacený o DMAE a hořčík ve formě snadno polykatelných tablet. Standardizovaný extrakt ginkgo biloby zaručuje přesně stanovené množství aktivních látek. Ginkgo biloba je nejstarší zachovaný dosud žijící druh stromu na světě (200 miliónů let). Jeho listy se užívají tisíce let v tradiční čínské medicíně jako silný antioxidant s pozitivními účinky na paměť a koncentraci. Nyní ve výhodném vánočním balení 90+30 dní užívání navíc.

Hlavní složky:

  • Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) posiluje duševní i fyzické zdraví, paměť, kognitivní funkce, působí jako antioxidant, podporuje duševní rovnováhu, zlepšuje mikrocirkulaci krevního systému a periferní oběhový systém (oči, sluch)
  • DMAE (dimethylaminoethanol) je organická sloučenina podobná cholinu, zároveň se přirozeně vyskytuje v některých rybách, jako jsou sardinky a ančovičky 
  • hořčík přispívá ke správné psychické činnosti, je nezbytný pro mentální funkce, výkonnost a energetický metabolismus těla, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální činnosti svalů

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe po jídle. Zapijte dostatečně tekutinou. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.


Složení

Ginkgo biloba extrakt (standardizováno na 24 % flavonoidů, 6 % terpenolaktonů) 60 mg, DMAE 20 mg, hořčík 150 mg (40 % referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Látky protispékavé (celulosa, hořečnaté soli mastných kyselin, talek), oxid hořečnatý, jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) extrakt, dimethylaminoethanol bitartrát, stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), rýžový škrob, emulgátor (estery sacharosy s mastnými kyselinami), odpěňovač (polyethylenglykol), barviva (měďnaté komplexy chlorofylu a chlorofylinů, oxidy a hydroxidy železa).


Upozornění

Nevhodné pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Obsahuje ginkgo biloba, které může snižovat srážlivost krve. Pokud vám byly předepsány léky na srážlivost krve, konzultujte užívání výrobku se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.