Zdravotnické prostředky

Wartner Pero na odstranění bradavic

Značka: WARTNER
4.7

Kompletní léčba bradavic na bázi metody ošetření kyselinou trichloroctovou. Pohodlná, jednoduchá a bezpečná aplikace perem. Vhodné i pro děti od 4 let.

349
Doprava zdarma

O produktu: Wartner Pero na odstranění bradavic

50114377

Úvod

WARTNER Pero na odstranění bradavic pro jednoduché, rychlé, účinné a bezpečné odstranění bradavic a veruk. Bradavice a veruky jsou nejběžnější typy kožní infekce vyvolané lidským papilomavirem. Jsou velmi lehce přenosné a často vznikají při oslabení imunitního systému organismu. Wartner® Pero na odstranění bradavic a veruk je účinné a pro samoléčbu snadno použitelné. Obsahuje nový vysoce koncentrovaný gel s kyselinou trichloroctovou, která se během několika sekund vstřebává do bradavice.

  • ergonomický design pera s inovativním aplikátorem
  • jednoduché, rychlé a bezpečné použití
  • okamžitě viditelný efekt
  • bezbolestné
  • 40% kyselina trichloroctová
  • vhodné pro děti starší 4 let

Použití

Stačí jedna aplikace denně po dobu 10 sekund, s opakováním 1x týdně, dokud bradavice nezmizí, maximálně však 6 týdnů. Pro dosažení lepšího výsledku doporučujeme před aplikací namočit chodidla nebo ruce na 5 minut do teplé vody a následně vysušit ručníkem.

 


Upozornění

Nevhodné pro děti do 4 let. K zevnímu použití pouze na rukou a nohou. Nepoužívejte na otevřené rány a podrážděnou pokožku. K použití pouze pro jednoho pacienta. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před ošetřením si pozorně přečtěte návod k použití.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.