Water Wipes 100% BIO odbouratelné ubrousky 60 ks

Péče o dítě

Water Wipes 100% BIO odbouratené ubrousky 60 ks zaručují šetrnost i k té nejjemnější pokožce předčasně narozených dětí. Obsahují 99,9 % čištěné vody.
Skladem na e-shopu
105

O produktu

50129990

Neobyčejně čisté a jemné i k té nejcitlivější pokožce předčasně narozených dětí. Water Wipes 100% BIO odbouratené ubrousky 60 ks Vás nadchnou svým unikátním složením a jemností. Jsou vyrobeny z obnovitelné viskózy bez plastů a konzervantů či alkoholu. Obsahují 99,9 % čištěné vody a kapku ovocného extraktu z grapefruitu, který působí jako přírodní kondicionér pokožky. Výrobek je současně certifikován britskou organizací Allergy UK, která uděluje certifikaci produktům, jež účinně odstraňují alergeny z životního prostředí. Tyto neparfémované ubrousky bez obsahu mýdla jsou vhodné pro citlivou pokožku novorozenců i předčasně narozených dětí. Biologicky se rozloží do 12 týdnů. Výrobek je vhodný pro vegany.

Hlavní vlastnosti:

  • hedvábně jemné a čisté bez obsahu plastů, mýdla, alkoholu a parfému
  • 100% biologicky odbouratelné do 12 týdnů
  • obsahují pouze 2 ingredience
  • vhodné od narození i pro péči o předčasně narozené děti
  • ideální pro vegany


Použití

Dle potřeby.

Upozornění

Doporučujeme balení spotřebovat do jednoho měsíce od otevření. 

O značce

Náš ekologický závazek: Zlikvidujte, prosím, WaterWipes zodpovědně. Vlhčené ubrousky by se nikdy neměly splachovat. Pojmy splachovatelné a biologicky rozložitelné se často používají zaměnitelně, ale jsou velmi odlišné. Splachovat by se neměly žádné ubrousky, včetně těch biologicky rozložitelných.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.