WEIDER

Řadit
Filtry výpisu
WEIDER 32% Protein Bar cookies&cream tyčinka 60 g

Sportovní výživa

Sacharidovo-proteinová tyčinka se sladidly. Je vhodná pro aktivní sportovce, osoby provozující silové sporty nebo fyzicky pracující jedince. Hodí se jako dezert ke svačině, případně jako pomoc ve chvílích nedostatku energie.

Výrobce Weider je zárukou vysoké kvality a nejpřísnějších norem na poli sportovní výživy a doplňků stravy!

Značka WEIDER je jednou z nejznámějších značek na poli kulturistiky a fitness v historii, ale zároveň v posledních deseti letech i v oblasti a zdravého životního stylu, který je v dnešní rychlé době klíčem prevence nemocí a podpory psychické pohody! Produkty značky WEIDER jsou cíleně vyvinuty pro aktivní lidi. Nezáleží na tom, jestli jste profesionální nebo rekreační sportovec, zdraví je na prvním místě.

Značka je spojená s osobou Joe Weidera (USA 1920 – 2013), který zasvětil celý svůj život propagaci posilovacího tréninku a s tím spojeného zdravého životního stylu. Pro evropský trh se produkty vyrábí v Německu z prvotřídních surovin a často získávají ocenění za skvělou chuť.

Značka WEIDER nemá v celé své historii problémy s dopingem nebo nedostatečnou kvalitou. Kvůli vysoké účinnosti má stále vyšší oblíbenost u vrcholových sportovců i v široké veřejnosti, která dbá o svůj zdravý životní styl.