Weleda Vyživující šampon s prosem 190 ml

Kosmetika

Značka: WELEDA
Hýčkejte své vlasy. Vyživující šampon s prosem šetrně čistí, vyživuje a regeneruje vlasy i vlasovou pokožku. Vhodný pro normální typ vlasů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
245

O produktu

50070025


Vlasová péče Weleda
V případě nové vlasové péče vybrala Weleda obilniny, jejichž struktura je podobná struktuře vlasů. Vlasy a obilniny mají mnoho společných rysů, například způsob jakým rostou, povrch a strukturu. A stejně jako obilniny potřebují ke svému růstu úrodnou půdu, krásné vlasy mohou růst jen na zdravé pokožce hlavy. Látky obsažené v obilninách vlasy i pokožku hlavy vyživují, chrání a napomáhají jejich obnově.

Nová vlasová péče Weleda:
  • Neobsahuje silikony, proto jsou vlasy bez zatížení a zdravější.
  • certifikace NATRUE zaručující použití přírodních ingrediencí a postupů.
  • Látky v obilninách vlasy i pokožku hlavy vyživují, chrání a napomáhají jejich obnově
  • Produkty vytvořené na celostním principu o péči o vlasy: jemné mytí vlasů a zdravá pokožka hlavy
Vyživující šampon s prosem pro normální vlasy
Normální vlasy vyžadují vyrovnanou péči. Hlavní ingrediencí v jemném šamponu pro normální vlasy je výtažek z BIO prosa. To napomáhá udržovat zdravou strukturu vlasů a vyniká nesmírnou ochrannou silou. Ve svých svrchních slupkách skrývá bohatou zásobu kyseliny křemičité, která zlepšuje celkovou kvalitu vlasů. Šampon Weleda pro normální vlasy při mytí vytváří méně pěny, jelikož obsahuje místo SLS ekologické mycí látky. I s menším množstvím pěny čistí vlasy i pokožku hlavy jemně a důkladně. Díky BIO oleji z makadamových ořechů bude povrch vlasů po mytí uhlazený a vlasy snadno rozčešete. Vhodný pro celou rodinu.

Neobsahuje silikony, parabeny, parfemace, SLS a konzervanty

Balení:
190 ml

Zdroj: www.weleda.cz

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.