Weleda

  (163)

Společnost Weleda představuje skutečné souznění člověka s přírodou. Tímto přístupem se řídí již více než 100 let. V roce 1921 začínala Weleda ve Švýcarsku jako farmaceutická laboratoř, kterou založili tři nadšenci zapálení pro stejnou věc: nizozemská lékařka, lékárník z Mnichova a rakouský filozof a zakladatel antroposofie Rudolf Steiner. Dnes je Weleda významným světovým výrobcem přírodní kosmetiky s více než 150 druhy produktů.


Přírodní kosmetika Weleda - Dokonalá výživa pro Vaši pokožku.


Certifikace

Weleda se pyšní hned několika certifikáty, které potvrzují její zodpovědný přístup k životu na Zemi.Weleda certifikace Natrue

NATRUE

Certifikát NATRUE zaručuje u každého z výrobků WELEDY následující:

 • Netestováno na zvířatech.
 • Udržitelný výrobní proces.
 • Přírodní složky (nejméně ze 75 %) a složky v bio kvalitě.
 • Postupy šetrné k životnímu prostředí.
 • Absence syntetických vůní, konzervantů, barviv, silikonových olejů, petrochemikálií a modifikovaných složek.
 • Konečné výrobky ani bylinné složky nejsou ozařovány.
Weleda certifikace UEBT

UEBT

UEBT celým názvem Union for ethical biotrade znamená: „Dodržování etických principů při získávání surovin“. UEBT se zaměřuje na ochranu před diskriminací, zákaz dětské či nucené práce, prosazování bezpečnosti práce a pracovního práva, zachování kulturní svobody a vědomostí místních komunit o biologické rozmanitosti. WELEDA byla jednou ze dvou spoluzakládajících společností v roce 2018.

Weleda certifikace B Corporation

B Corporation

Podnikání jako poselství společného dobra – to je základní vizí. Členové celosvětové komunity B Corp dnes společně pracují na tom, aby se naše planeta stala lepším místem. Společnost s certifikovaným statusem B Corp splňuje nejvyšší standardy ověřené sociální a enviromentální výkonnosti. Cílem je vybudovat udržitelnější ekonomiku pro všechny, a prostřednictvím příkladných obchodních praktik dělat více dobrého pro lidi a životní prostředí.

Weleda certifikace BIO

BIO

Certifikát zaručuje, že společnost WELEDA používá vysoce kvalitní ingredience, které jsou certifikovány jako ekologické. Produkty obsahují vzácné látky z ekologického zemědělství.


Produktové kategorie


Weleda - péče o pleť

Péče o pleť

Vyberte si z široké nabídky přírodních produktů pro péči o každý typ pleti. Od čištění, přes výživu, hydrataci až po produkty pro zpevnění pokožky.

Weleda - péče o tělo

Péče o tělo

Sprchové krémy, přísady do koupele, tělová mléka, či raději oleje a mnohé další Vás provedou aromaterapeutickým zážitkem. Produkty se pyšní BIO ingrediencemi a certifikátem NATRUE.

Weleda - maminka a dítě

Maminka a dítě

Pečující produkty o maminky a děti. Přírodní certifikovaná kosmetika pro citlivou pokožku našich nejmenších a pro namáhanou pokožku jejich maminek. Weleda se pyšní titulem „maminkami nejdoporučovanější značka dětské kosmetiky v ČR“.

Weleda - kosmetika pro muže

Kosmetika pro muže

I muži si zaslouží 100% přírodní péči. Pánská péče Weleda dodává pokožce potřebnou výživu a zdravý svěží vzhled. Obsahuje vybrané ingredience, snadno se používá, má svěží vůni a okamžité výsledky.

Weleda - péče o vlasy

Péče o vlasy

Podpořte sílu a zdraví svých vlasů s přírodními produkty vlasové péče Weleda. Nejen kvalitní šampon, ale také kondicionér, vlasové tonikum a mnohé další produkty by měly patřit do pravidelné péče o naše vlasy.

Weleda - dentální hygiena

Dentální hygiena

Objevte nepěnivé zubní pasty, plné bylinných extraktů a bez přítomnosti fluoridu, osvěžující ústní vodu či šalvějový balzám pro podporu dásní.

Weleda - speciální péče

Speciální péče

Pečující produkty hrají v našich životech důležitou roli, podporují regeneraci pokožky, zklidňují ji a zjemňují. Velmi přínosná je v tomto ohledu přírodní kosmetika, která obsahuje čisté ingredience bohaté na aktivní látky, mezi které patří především měsíček lékařský, kopřiva a arnika.

Weleda - doplňky stravy

Doplňky stravy

Vyzkoušejte přírodní šťávu a sirup z rakytníku, který podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, nebo březovou šťávu bez cukru s blahodárným účinkem břízy na funkci ledvin a celkovou detoxikaci organismu.


Weleda znamená skutečnou lásku a respekt k přírodě

 • Udržitelnost představuje pro společnost péči o přírodní zdroje a jejich zachování. Nezbytností je chovat se k půdě s úctou a udržitelně, aby nedocházelo k její degradaci a konečnému vytěžení. Odměnou přírody je dlouhodobě efektivní využití jejích zdrojů, prostřednictvím pěstování na úrodné půdě.
 • Biodynamické zemědělství působí příznivě na stav půdy a udržuje při životě všechno živé. Dbá na ochranu půdy, rostlin, vody, vzduchu a zvířat. Tímto způsobem je získávána ta nejkvalitnější surovina v souladu s ekologií. Biodynamické zahrady WELEDY patří k těm největším v Evropě.
 • Biodiverzita symbolizuje bohatství, rozmanitost a různorodost života na Zemi.
 • Fair Trade zajišťuje spravedlivý mezinárodní obchod prostřednictvím lepších pracovních podmínek a základních práv. Weleda tyto podmínky dodržuje se všemi partnery, a podporuje místní rozvoj, například se podílí se na výstavbě základních a mateřských škol.
 • Ekologie spočívá v šetrnosti k životnímu prostředí a ke zdraví člověka.


Nejšetrnější přírodní péče pro vaše děťátko

Každé miminko potřebuje cítit lásku a bezpečí. Produkty z Měsíčkové řady Weleda zahalí jemnou pokožku kojenců do ochranného a hřejivého pláště a podpoří její přirozenou obranyschopnost.

Měsíček lékařský chrání pokožku před zarudnutím a podporuje její zdravý vývoj, působí protizánětlivě, zklidňujícími, hojivými a regeneračními účinky.

Květy měsíčku lékařského v bio kvalitě jsou trhány ručně a pocházejí přímo ze zahrad společnosti Weleda nebo od jejích pečlivě vybraných partnerů, kteří pěstují své rostliny v trvale udržitelném hospodářství.

Weleda již po druhé v řadě obhájila titul „Maminkami nejdoporučovanější značka dětské kosmetiky v ČR“.Měsíčková dětská péče
Skin Food dokonale vyladěné menu pro Vaši pokožku


Multifunkční a výživný krém Skin Food se stal přirozenou základní péčí o obličej a tělo nejen pro ženy, ale pro celou rodinu.

Výrobek má díky složení z tradičních bylinek a rostlinných olejů mnohostranné využití. Je vhodný jako denní i noční péče na obličej, výživný krém lze použít na ruce a nehty, ale také je nepostradatelným pomocníkem pro suchou a hrubou pokožku na chodidlech či loktech, kterou příjemně zvláční. Skin Food je rovněž skvělou volbou jako podkladový krém pod make-up.

Klíčovými ingrediencemi Skin Food krému jsou extrakty z měsíčku lékařského, heřmánku, violky trojbarevné a rozmarýnu, které pokožku regenerují a zklidňují.

Výživný krém příjemně voní po levanduli a pomerančích.

Multifunkční a výživný krém Skin Food


Skin Food vyživující péče
  Seřadit podle