Wolfberry Kokosový olej MCT BIO 500 ml

Potraviny a nápoje

Značka: WOLFBERRY
Wolfberry Kokosový olej MCT BIO představuje vynikající a zdravý dietní tuk bez kokosového zápachu, který oproti klasickým tukům organismus vstřebává rychleji.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

249

Cena za 1 litr: 498 Kč

Dočasně nedostupné
FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50130192

Zdravé palivo pro Vaše tělo. Wolfberry Kokosový olej MCT BIO představuje vynikající dietní tuk vyrobený z bílé dužiny kokosového ořechu. MCT je zkratka pro „Medium Chain Triglycerides“ neboli olej se středně dlouhým řetězcem. Jako takový je snadno rozpustný ve vodě, proto jej organismus vstřebá rychleji. Z tohoto důvodu si MCT olej vysloužil přezdívku „energy booster“. Pro své úžasné vlastnosti je vyhledávaný mezi sportovci a těmi, kteří hledají do svého jídelníčku lehký tuk. Díky neutrální chuti, která je zcela bez kokosového nádechu, je vhodný do smoothies, salátů, polévek i kaší a velmi oblíbený pro přípravu neprůstřelné kávy. Lze jím nahradit běžné konvenční oleje.


Složení

100% extrakt z panenského kokosového oleje BIO z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Bez přísad, konzervantů a barviv. Nasycené tuky jsou v případě MCT složeny 29-45 % z kyseliny kaprylové s C8 (8 uhlíky) a 55 -70 % z kyseliny kaprinové s C10 (10 uhlíky).

Použití

Dávkování: 1x polévkovou lžíci denně. Během jednoho týdne pomalu zvyšujte dávkování až na 2 lžíce za den.

Upozornění

MCT olej je nenáročný na skladování. Nemusí být uchováván v lednici. Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.