Wolfberry Miska Čavan na Matcha čaj

Ostatní

Značka: WOLFBERRY
Miska Čavan na Matcha čaj Wolfberry je originální porcelánová miska na přípravu a popíjení čaje, která by neměla milovníkům tohoto čaje chybět.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
465

Cena za 100 g: 1 550 Kč

O produktu

50103142

Matcha čaj je exkluzivní zelený čaj, který vzniká mletím čajových lístků Tencha. Tento velmi kvalitní, tmavě zelený prášek obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a vlákninu. Avšak ke správné přípravě matcha čaje je zapotřebí ještě několika pomocníků, z nichž nejdůležitější je miska. V Čavan misce je díky dokonalému tvaru a velikosti příprava čaje velmi snadná a rychlá. Čaj si připravíte tak, že zalijete v misce jednu čajovou lžičku prášku 200 ml vody o teplotě 80 °C a pomocí speciální metličky Chasen rychle vyšlehejte, až se na hladině vytvoří požadovaná pěna. Výška misky je 7 cm a průměr misky cca 14 cm.

Co potřebujete k přípravě dokonalého Matcha čaje?

  • Matcha miska: originální porcelánová miska na přípravu a popíjení čaje matcha. Díky dokonalému tvaru a velikosti je příprava čaje v misce velmi snadná a rychlá.
  • Japonská metlička Chasen je vyrobená z jednoho kusu bambusu, který je speciální metodou nařezaný na 80 bambusových vláken. Pomocí této bambusové metličky dosáhnete té správné pěny.
  • Porcelánový držák na bambusovou metličku je nezbytná část této matcha sady, jelikož udržuje správný tvar metličky a zároveň pozvolným sušením na držáku prodlužujete metličce životnost.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.