WoodenSpoon Opalovací tělové mléko SPF50 50 ml

Kosmetika

WoodenSpoon Opalovací tělové mléko SPF50 je přírodní přípravek s bambuckým máslem a kokosovým olejem pro jemnou pokožku dětí i maminek. Obsahuje pouze minerální filtry.
Skladem na e-shopu
629

O produktu

50122420

Máte rádi jednoduchá řešení? WoodenSpoon Opalovací tělové mléko SPF50 vyhovuje i té nejjemnější dětské pokožce, je voděodolné a báječně pokožku zvlhčuje, vyživuje a chrání před vysoušením. Můžete jej tedy použít pro Vaše nejmenší i pro zbytek rodiny. Přírodní mléko obsahuje pouze minerální filtry a 72 % obsažených složek pochází z ekologického zemědělství. Kokosový olej, bambucké a kakaové máslo poskytují sluncem namáhané pokožce výživu a udržují ji vláčnou.

Výsledek:

  • vysoká ochrana před UVA a UVB zářením
  • obsahuje pouze minerální filtry
  • odolné proti vodě
  • hypoalergenní složení
  • 100% přírodní produkt

Složení

Rostlinné oleje a másla v BIO kvalitě: slunečnicový olej, kakaové máslo, bambucké máslo, kokosový olej; včelí vosk, vitamin E, minerální filtry.

Použití

Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření. Nepoužívejte v případě alergií. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.