YAGE

  (3)
YAGE

YAGE je revoluce v přírodní kosmetice. Využívá čisté přírodní ingredience v Bio kvalitě, patentované aktivní látky s inovativními biotechnologickými postupy a klinickými studiemi, aby vám poskytla vysoce koncentrovanou péči založenou na aromaterapii, ajurvédě a vědě.


PROČ YAGE?

 • JSEM LUXUSNÍ BIOKOSMETIKA SE 100% OBSAHEM AKTIVNÍCH LÁTEK
 • ZÍSKALA JSEM OCENĚNÍ NA PRESTIŽNÍ KOSMETICKÉ SOUTĚŽI THE BEAUTY SHORTLIST AWARDS
 • OBSAHUJI VÝJIMEČNÉ RECEPTURY S ŘADOU PATENTOVANÝCH
  LÁTEK S PROKAZATELNÝMI ÚČINKY NA PLEŤ
 • INGREDIENCE MÁM V BIO KVALITĚ OD PROVĚŘENÝCH DODAVATELŮ
 • KOSMETIKU VYRÁBÍM RUČNĚ, V MALÝCH OBJEMECH A V ČESKÉ REPUBLICE
 • MÉ PRODUKTY JSOU ENERGETICKY NABITÉ JEDINEČNÝMI KRYSTALY

BESTSELLERS


 • YAGE Twinkle Star

  noční exfoliační sérum s AHA kyselinami 30 ml
  Hydratuje, tonizuje, zjemňuje a projasňuje pleť a provádí peeling.

  OBJEVTE YAGE RITUÁL

  Naše produkty jsou navrženy podle korejské tradiční péče o pleť. V Koreji a dalších asijských zemích převládá kult krásné a bezchybné pleti. Proto jsme se inspirovali právě Koreou a očíslovali jsme postup, jak používat jednotlivé produkty, abyste mohli těžit z této bohaté starodávné zkušenosti. Představte si Yage jako 10 krokový rituál, jako oddělené kroky, které se aplikují na pleť postupně. Svůj oblíbený produkt můžete kdykoli použit i odděleně, aniž byste provedli všechny kroky.
  YAGE JE PŘÍRODNÍ BIOAKTIVNÍ KOSMETIKA S VÝJIMEČNÝMI RECEPTURAMI SE SVĚTOVÝM UZNÁNÍM, KTERÁ ZÍSKALA 6 MEZINÁRODNÍCH OCENĚNÍ.

  MOUDROST PŘÍRODY A SÍLA MODERNÍCH BIOTECHNOLOGIÍ s mimořádnými účinky oslovila již mnoho českých žen včetně známých osobností, mezi které patří například Lenny Trčková, Nela Boudová, Bára Nesvadbová či Martina Šmuková.


  Seřadit podle
  • YAGE SOS Miracle

   aktivní bodová péče na pupínky 10 ml
   Koncentrovaná směs rostlinných olejů a silic k cílené péči o nedostatky pleti.
  • YAGE Hibiscus and Rose

   výživná maska a peeling 50 ml
   Jemně exfoliační pleťová maska s francouzským růžovým jílem, ovsem a rýží. Vyživuje pokožku, čistí a stahuje póry. Provoní pleť sladkou vůní květů ylang ylang.
  • YAGE Twinkle Star

   noční exfoliační sérum s AHA kyselinami 30 ml
   Hydratuje, tonizuje, zjemňuje a projasňuje pleť a provádí peeling.

   YAGE VE ČTYŘECH KROCÍCH


   ČISTICÍ PÉČE

   HYDRATACE

   AKTIVNÍ SÉRA

   PLEŤOVÉ OLEJE   CÍLE YAGE

   Pojmy “non toxic, clean beauty a udržitelnost” jsou mnohdy jen marketingové slogany. Yage však tímto duchem skutečně žije a vytváří unikátní a inovativní produkty se 100% obsahem aktivních látek. Každá surovina, která patří do naší receptury, je z hlediska svých vlastností a účinků exkluzivní. Yage vzniklo v prestižních londýnských laboratořích, ale za jeho zrozením je má láska k ajurvédě a k přírodě. Byla jsem ovlivněna Amazonií a životem indiánů, ale i zkušenostmi nasbíranými studiem ajurvédy v Indii.

   VÝROBA YAGE

   Yage má vlastní výrobu v Čechách. Hlavním cílem je vysoce účinná kosmetika s patentovanými látkami ověřenými klinickými studiemi. Všechny vstupní suroviny jsou 100% přírodní a mají certifikaci Ecocert. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli z celého světa, kteří dodržují či dokonce zlepšují udržitelný způsob výroby a pěstování s cílem minimalizovat uhlíkovou stopu.