Kosmetika

ZAHIR COSMETICS Opunciový olej BIO s pumpičkou 15 ml

  • ZAHIR COSMETICS Opunciový olej BIO s pumpičkou je vhodný pro zralou a přecitlivělou pleť, zejména v oblasti očního okolí. Regeneruje a navrací pokožce pružnost.
455

O produktu: ZAHIR COSMETICS Opunciový olej BIO s pumpičkou 15 ml

50125217

Proč Zahir? Protože kvalita.

Veškeré dodavatele máme prověřené, přesto naši zaměstnanci kontrolují nově nakoupené suroviny. Oleje lisujeme za studena v moderně vybavených laboratořích, abychom dosáhli těch nejvyšších hygienických standardů. Sám majitel Zahiru, Mirek Šporn, jezdí pravidelně do Maroka vše kontrolovat. 

ZAHIR COSMETICS Opunciový olej BIO s pumpičkou 15 ml

Exkluzivní olej ocení jako omlazující sérum zejména pleť suchá a zralá. Lehce se vstřebává, má příjemnou vůni a nezanechává pocit mastnoty. Přípravek je vhodný zejména pro ošetření citlivých očních partií, krku a dekoltu. Čistému BIO opunciovému oleji se ve světě často říká přírodní botox*. Objevte sílu tohoto oleje i vy.

  • Přírodní lifting
  • Viditelně vyhlazuje vrásky
  • Regeneruje pokožku
  • Redukuje tmavé kruhy pod očima
  • Vhodné i pro nejcitlivější pleť
  • Stahuje póry
  • Nezanechává pocit mastnoty
  • Pomáhá při zklidnění podrážděné a začervenalé pokožky

Zahir je česká rodinná firma, dovážející suroviny výhradně z Maroka. Filozofie této kosmetické značky je postavena na vysoce kvalitních, čistě přírodních výrobcích bez zbytečné chemie.

V dnešní uspěchané době a záplavě kosmetiky nabízí Zahir produkty, v jejichž složení se neztratíte. Je natolik minimalistické, že ve vysoké míře zmírňuje výskyt možné nežádoucí reakce pro případ citlivosti na konkrétní složku kosmetiky. Vyhovuje požadavkům i té nejnáročnější pokožky a pečuje o nejrůznější typy pleti.

Zahir je česká rodinná firma, dovážející suroviny výhradně z Maroka.

Výrobky spojující tradiční poznatky východní medicíny s potřebami moderních žen. Jsou jemné, ale velmi účinné, vyráběné z těch nejkvalitnějších surovin pomocí nejnovějších technologií. Proto je většina výrobků vhodných i pro ty nejmenší. Výrobky jsou mimo jiné šetrné i k životnímu prostředí.

Tento luxusní kosmetický přípravek pro péči o tvář i tělo je čistě přírodní. Opunciový olej je považován za nejvzácnější a nejdražší rostlinný olej na světě**, známý též jako kaktusový olej, nopál nebo olej z berberských fíků a se lisuje ze semen opuncie (Opuntia ficus indica). Opuncie jsou rostliny z čeledi kaktusovitých, pocházející z oblasti rozkládající se od Kanady po Ohňovou zemi. Plody mají plochá semena s tvrdou slupkou.

Bohatý na vitamin E, který funguje jako silný antioxidant. Chrání pokožku a zpomaluje proces stárnutí.

Bohatý na vitamin E, který funguje jako silný antioxidant. Chrání pokožku a zpomaluje proces stárnutí.

Obsahuje velké množství minerálních látek, mastných kyselin a aminokyselin, které pomáhají chránit bariéru pokožky.

Obsahuje velké množství minerálních látek, mastných kyselin a aminokyselin, které pomáhají chránit bariéru pokožky.

Není komedogenní, tedy neucpavá póry.

Není komedogenní, tedy neucpavá póry.

Složení:

100% Opunciový olej (Prickly pear seed oil)

Použití:

Naneste na vyčištěnou a zvlhčenou pleť (ideálně naší květovou vodou). Tip: Před aplikací oleje si obličej vždy navlhčete květovou vodu. Olej uzamkne vlhkost hydrolátu v pleti a vaše pokožka tak bude krásně hydratovaná i vyživená.

Olej je skvělý i při lámavosti a třepení nehtů. Vetřete malé množství oleje do nehtového okolí a nechte působit. Několik kapek oleje můžete také přidat do svých oblíbených šampónů a krémů.


* https://moroccanelixir.com/blogs/experience/cactus-seed-oil-is-the-natural-botox-for-your-face - USA, https://izilbeauty.com/en/blog/post/?cid=meet-prickly-pear-oil-natures-answer-to-botox Maroko a Spojené arabské Emiráty, https://relixcare.com/blogs/berber-princess/benefits-prickly-pear-seed-oil-on-skin UK

** esenciální oleje jsou zcela jinou ingrediencí: chrome-extension://efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj/https://www.edenbotanicals.com/media/essential-oil-catalog.pdf


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.