Kosmetika

ZAHIR COSMETICS Voda z pomerančových květů s rozprašovačem 100 ml

  • ZAHIR COSMETICS Voda z pomerančových květů s rozprašovačem čistí pleť, tonizuje a hydratuje. Zároveň také zklidňuje a bojuje se začervenáním.
165

O produktu: ZAHIR COSMETICS Voda z pomerančových květů s rozprašovačem 100 ml

50125210

Úvod

Voda z pomerančových květů (neboli neroli voda) vzniká destilací kvítků pomerančovníku hořkého. Samotný esenciální olej i tato voda se používají při výrobě luxusních přípravků k péči o citlivou pokožku. Jedná se o léty prověřený způsob, jak ji zklidnit a bojovat s okamžitým začervenáním způsobeným podrážděním. ZAHIR COSMETICS Voda z pomerančových květů s rozprašovačem čistí pleť, tonizuje a hydratuje. Doporučujeme tedy používat jako součást každodenní odličovací rutiny. Voda z pomerančových květů také přispívá k normální produkci mazu – pomáhá tak zbavit se lesku mastné pleti. Úžasná k fixaci make-upu. 

Výsledek:

  • čistí a tonizuje 
  • zklidňuje a hydratuje 
  • pomáhá zmírnit začervenání

Složení

Voda z pomerančových květů.


Použití

Naneste na pleť před použitím oleje pro jeho lepší vstřebání a hydrataci. Po odlíčení naneste na pleť a vlhkým tamponkem dočistěte obličej.

TIP: Aplikujte jemnou mlhu na pleť kdykoliv, kdy máte pocit suché pleti – vhodné do přetopených místností i na cesty letadlem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu