Keto dieta – výhodné balíčky

  (1)
Seřadit podle
 • 4.5
  (2)
  Kompletní celodenní náhrada běžné stravy, díky které nastartujete proces ketózy v těle.
   Keto dieta – výhodné balíčky

   Keto dieta – výhodné balíčky

   Ketodieta, proteinová dieta, ketonová dieta, ketogenní dieta, bílkovinná nebo bílkovinová dieta pod všemi uvedenými názvy se skrývá totéž, a sice nízkosacharidová dieta se zvýšeným podílem bílkovin. Rozhodli jste se vyzkoušet keto dietu vyzkoušet? Nejjednodušším způsobem, jak ketodietu odstartovat, je objednat si dietní balíček pro 1. krok. Pokud si nejste ještě 100% jistí, zda se do ketodiety pustíte naplno, je pro vás ideální volbou ochutnávkový balíček na 3 dny. Pokud se rozhodnete pro celkový dietní plán, pak můžeme doporučit výhodné dietní balíčky na 2, 3 nebo 4. týdny, speciálně zkombinované přesně podle fáze a typu vašeho dietního plánu. Ketodieta, to nejsou zdaleka jen proteinové koktejly, kterými byste museli nahradit běžnou stravu ochutnáte proteinové omelety, polévky, smoothie, těstoviny, tyčinky, low carb chleba, placky, tortilla chipsy nebo snídaňové kaše záleží jen na vašich preferencích. Výhodné dietní balíčky obsahují také praktický šejkr a brožuru s podrobnými instrukcemi k dietě. Výhodou je balení po jednotlivých porcích, takže si můžete keto potraviny vzít kamkoliv s sebou. 

   V rámci výhodných ketodietních balíčků můžete ochutnat opravdu široké spektrum proteinových jídel, takže hubnutí nebude nuda a stereotyp. Své oblíbené low carb potraviny s vysokým podílem bílkovin si můžete samozřejmě ponechat na jídelníčku i po dosažení požadované tělesné hmotnosti.

   Zbavte se nadbytečných kilogramů s populární ketodietou v nabídce e-shopu Dr. Max najdete zvýhodněné dietní balíčky od specialistů na ketodietu KetoDiet a KetoLife