Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Bolesť nôh

    Dotaz z 7. 7. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý deň môže prosím súvisieť bolesť nôh, pichanie, a pálenie? z toho že mám malo draslíka v tele? Ako ho mam prosím doplniť? Ďakujem pekne za. Odpoveď
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    pokud se jedná o syndrom pálení nohou bývá většinou spojen s nedostatkem zinku a kyseliny pantotenové. Pokud jste tak ještě neučinil, je třeba řešit tyto potíže s lékařem, jelikož existují náznaky souvislostí mezi syndromem pálení nohou a některými onemocněními, jako je například hypotyreóza, diabetes mellitus či revmatoidní artritida. 

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Bolesti nôh po Zinnat 500

      Dobrý deň, beriem 4.deň Zinnat 500 a od včera má bolia nohy, pravdepodobne žily mám tento liek vysadiť ?

    • Bolest noh

      Dobrý deň, od bolesti noh, hodím furt po shodah vynášíme materiál Co mohli byste doporučovat.Diky

    • Bolest zad a otok nohu

      Dobrý den zjistili mi GGT 17.6 . Bolí mě záda a nohy mi natekly. Mohli by to dělat ledviny? Děkuji mnohokrát za odpověď. Zdraví

    • Mohu Kombinovat Tyto Léky? Bolest Noh Při Užívání Medicíny

      Zdravím, mohu kombinovat tyto léky :Glucophage 1000 XR-1 večer ,Torvacard Neo 20mg-1 ráno Ylpio 80/2,5mg-půlku ráno, Nebilet 5 mg-půlka ráno?bolí mě při užívání těchto léků nohy od kolen dolů.Děkuji

    • Symptomy Nepohody: Bolest Noh, Bušení Srdce a Dýchaní u Otevřeného Okna

      Dobrý den bušení srdce knedlík v krku co to znamená nohy mě boleli musela jsem zhluboka dýchat při otevřeném okně

    • Masť proti bolesti nôh

      chcela by som si objednat mast proti bolest nôch -flexiguard max 35ml velmi prosim pomožte ak vy to nemate napište mi ranku kde to možem objednatVELKE DAKUJEM

    • bolest nártu levá noha

      jsem plochonožec, rengnén neukazuje žádnou změnu, tak jsme zkusili vložky na míru ani to ne, bolest je čím dál víc , kotník a cele dokola mám oteklé , nebudu mocí na ní ani našlápnout, prý to může bít od...

    • Otok, bolesti a "dřevěná" noha

      Dobrý den, mám dva měsíce po TEP kolene, koleno stále oteklé a nohu mám jakoby dřevěnou, docela velké noční bolesti děkuji za odpověď

    • Mám bolesti chrbta a udierajú mi do nôh.

      Dobrý deň chcela by som sa opýtať či môžem kombinovať lieky mydocalm a milgamma. Mám bolesti chrbta a udierajú mi bolesti aj do nôh. Ďakuje za odpoveď.

    • Bolest zad a neschopnost postavit se na levou nohu

      Dobrý den.již rok mě bolí záda s vystřelivanim do levé nohy.vzdy pomohli injekce a aulin.od včera se nemůžu postavit na levou nohu. Ibalgin nepomáhá aulin mi došel.doktorka tento týden neordinuje. Můžete...

    Nejnovější otázky v poradně