Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Bolest zad

    Dotaz z 7. 12. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,užívám na bolest zad Biofenac 1-0-1, můžu k tomu přidat i Milgama N na záda? Děkuji.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    ano, jedná se o vhodné doplnění terapie. O možnostech redukce a předcházení bolesti zad se můžete dočíst v přiloženém článku – bolest zad. Bohužel žádná tableta není všemocná a proto nezastupitelnou roli v terapii bolesti pohybového aparátu představuje fyzioterapeut.

    Přeji brzký ústup potíží.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Bolesti zad

      Dobrý den, od srpna užívám Zoloft 1,5 tbl a cca od té doby mám bolesti zad. Může to být vedlejší účinek? I po skoro dvou měsících? Děkuji

    • Bolesti zad při skolióze s tlakem v krku, uších a hlavě spojené se závratěmi.

      Dobrý den chtěla bych se zeptat mám skoliózu skoro každou den mám bolesti zad a boles mi de z pravý strany krku do uší a hlavu je to spíše tlak do ucha a hlavi pak se mi stoho motá hlava

    • Bolest zad

      Dobrý den již 3 týden mi oteka levé podzebri bolí jen občas hlavně když déle sedím může to být od zad nebo skripleho svalů nebo nervů? Prosím o radu co si na to mohu vzít moc děkuji za odpověď

    • Bolesti zad

      Dobrý den chci se zeptat už 14dni me boli zada nad zadkem a na levé straně od zadku dolu me to tez bolia vystreluje me to i do třísel a že sem nemohla ani sedět ani ležet tak mi pritel namasyroval zada a...

    • bolest zad a na prsou

      dobrý den ,prosí už týden mám rýmu a začalo mě bolet na prsou a mezi lopatkami ,ibalgin mi nepomáhá ,,co prosím vzít.Děkuji.

    • Bolest zad v oblasti kříže, asi plotenka

      Dobrý den. Začala jsem záda mazat Olfenem neo forte. Chci se zeptat zda hmohu kombinovat s Voltarenem rapid caps. Vím, že Dolgit krém se může kombinovat s ibalginem v tabletách, protože obsahují tu samou...

    • Bolestí zad

      Dobrý den prosím vás dneska úterý 2.5.2023 13:43 hodin pořád mi to boli ty záda i když ležím i nebo sedím když vstávám můžu použít I Koňský balzám hřejivý Děkuji za odpověď antalrgin tbl mi nedělá dobře

    • Bolest zad

      Dobrý den, mohu kombinovat Lopridam, Dimexol a Diclofenac?

    • Bolest zad

      Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, třetí den mě bolí záda, chtěla jsem se poptat jaký je rozdíl mezi Voltaren na záda a Ibalgin gel ? Popřípadě jiný vhodný krém/gel na uvolnění od bolesti. Děkuji

    • Akutní bolest zad

      Dobrý den, prosím Vás, mohu ve 25tt těhotenství Ibalgin na zablokování spodní části zad? Akutní bolest. Případně jaké množství za den. Děkuji za odpověď.

    Nejnovější otázky v poradně