Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • candida albicans - těhotenství 35+4dny

    Dotaz z 2. 7. 2017 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné v těhotenství užít něco na kvasinky. Jsem ve 35.týdnu těhotenství a ze stěru byly zjištěny kvasinky. Můj gynekolog mi na to nic nepředepsal, ale přeci jen se trochu obávám, že při porodu by se mohlo miminko nakazit. Co byste mi doporučili? Děkuji za odpověď.
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Dobrý den, k bezpečným v těhotenství od 3.měs. patří Candibene (zavádět bez aplikátoru), boraxové globule, nebo Belliema Idelyn vagin.tablety s obsahem laktobacilů, obojí volně prodejné..Loučí se Daniela

    Nejnovější otázky v poradně