Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Chybi mi B12

    Dotaz z 30. 3. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, dle vysledku krve mi chybi kyselina listová a B12..Mam uzivat Acidum folicum 10mg a SorbiferDurules 320mg.Muj dotaz je staci to na chybejici B12? Oba léky mam na recept.Dekuji
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, liek Acidum folicum obsahuje silnú dávku kyseliny listovej (vitamín B9). Sorbifer Durules obsahuje iba železo. Je preto vhodné ešte suplovať B12 (kyanokobalamín) v doplnkoch stravy- Vitamín B12 v dávke 500- 1000 ug s jedlom alebo po jedle. Kompletnú ponuku nájdete po rozkliknutí odkazu. S pozdravom Sabina Lazorová

    Podobné dotazy

    • Dávkování vitamínu D a potřeba dalších doplňků při histaminové intoleranci.

      Dobrý den přeji krásný den v novém roce chtěla jsem se zeptat mám histaminovou intolerancí chybí mi vitamin D kyselina listová 400 a vitamin B12 500 beru vitamin D 2000 iu je to v pořádku ? Děkuji

    • Modřiny na nohách

      Dobrý den, mám problémy s modřinami na nohou občas i na rukách. Stačí se někde trochu ťuknout, nebo když po mě skáčou děti, nebo když pracuji na zahradě a trochu se o něco zapřu hned se mi udělá modřina....

    • Paleni spicky jazyka a rtů

      Dobry den,neustale me pali spicka rtu a jazyka. Uzivam i Xados,ale moc nepomaha,beru vitaminy,cecko,multivitamin,decko,kolostrum s ceckem,becko,zinek,rakytnikovou stavu a stale kazdy den stejne. Co mi...

    • Anémie, jaké jsou její druhy?

      Dobrý den, můžete mi prosím vysvětlit jaké existují typy anemie? Dekuji

    Nejnovější otázky v poradně