Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • co to je

    Dotaz z 20. 2. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    dobrý den, můžete mi, prosím, říct, o jakou látku se přesně jedná? aethylmorphinium chloratum Nemůžu to nikde najít. Není to náhodou etylmorfin? Ještě prosím o její dávkování pro dospělého člověka (na spaní).
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Hezký den, etylmorfin lze obdobně jako většinu ostatních opiátů využít k tlumení kašle, bolesti i průjmu či jím navodit miózu. V současnosti není přítomný v žádném v tuzemsku registrovaném léčivém přípravku. V podobě hydrochloridu se vyskytoval v medikamentu Diolan, který byl jako antitusikum podáván v síle 15-30mg až 3xdenně. Zdraví Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    • co to je

      dobrý den, ms mi mešká už 14 dnů,dělala jsem si už 5 testů od mamatest všechny negativní. Dokonce i dnes ráno byl negativní. Nemám žádné příznaky. Co by to mohlo být? Těhotenství ne, že?

    • Pamycon k čemu je

      Dobrý den, v letáku je uvedeno, že pamycon je i na některé druhy výtoku. Je to myšleno výtok z prsu nebo z pochvy? A jek se případne aplikuje? Dekuji

    • Viking prohormon co to je

      Dobrý den je mi 24 let mám diabetes mellitus 2 typu myslím ... mám pumpu no a tedkom jsem dlouho necvičil a známej mi říkal at si koupím prohormon jménem Viking od značky Warrior labz tak jsem na to...

    • strupy na hlavě které nesvědí ale škrábu si je

      Dobry den, stále se mi už od mala dělají strupy na hlavě které nesvědí ale škrábu si je protože mi vadí . Co by to mohlo byt? Věk 27 I akné se mi dělá stále zkoušela jsem na ně antibiotika Dalacin a ty...

    • Už sem vám psala a chci vědět co to je

      Akorát sem uvedla vím že mám nastavit lékaře ale chci vědět co to znamená .děkuji.

    • Pořád pokaslavam nemocná nejsem už je to protivné nevím co to je

      Pořád pokaslavavam jako bych měla něco v krku nemocná nejsem už mi to vysiluje nevím co mám dělat a jak se toho zbavit ztitnou žlázu mám normální

    • Co to je?

      Dobrý den, Chci se vás zeptat co by to mohlo být? Krk mám 2-3x větší a nevím čím to může být způsobeno, napadá štítná žláza, ztráta kolagenu, velmi rychle hubnutí nebo pribirani, ochabnuti svalů atd ....

    • Co je to kolagen?

      Dobrý den, jaký je rozdíl mezi kolagenem typu I, II a III? Děkuji.

    • co je to mrtvý zub?

      Dobrý den, jak poznám mrtvý zub a co s tím mohu dělat?

    • co je to solární keratóza?

      Dobrý den, jak se projevuje solární keratóza a je nebezpečná?

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné