Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dezinfekce pupiku novorozence

    Dotaz z 11. 6. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, lékař mi říkal, že na dezinfekci pupíku u malého se už nedává líh, ale jiná dezinfekce ve spreji. Koupila jsem si dettol, který nepálí a vždycky striknu na vaticku a pomazu malému pupicek, neublíží mu ten dettol, že? Mockrát Děkuji.
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

     Dobrý den, 
    sprej Dettol není pro tyto účely vhodný a neměl by být používán pro takto malé dítě. V současné době se doporučuje Cutasept F či přípravek Octenisept. 
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    • Octenisept - desinfekce pupíku

      Dobrý den, v nemocnici nám bylo sděleno, že se již pupík neošetřuje lihem nýbrž Octaniseptem, v nabídce dr. Max však není. Jaká je, prosím, alternativa? Jedná se o týden starého novorozence, předčasně...

    Nejnovější otázky v poradně